Do pobrania:

Karta zgłoszenia

Regulamin

W dniu 15 sierpnia 2018 r. na placu przy Kościele pw. Narodzenia Pańskiego w Pajęcznie odbyło się wydarzenie kulturalne zrealizowane w ramach projektu grantowego „Tanecznie i folkowo”, którego organizatorem była Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Pańskiego w Pajęcznie.

Plac Parafii zapełnił się wieloma atrakcjami. Dmuchany place zabaw oraz Kosmokwaki zapewniły najmłodszym wspaniałą zabawę. Szeroki wybór regionalnych potraw, wypiekane sękacze nie pozwoliły na odczucie głodu. W ramach przybliżenia naszej kultury odbył się pokaz tkactwa ludowego z warsztatami oraz pokaz ceramiki na kole garncarskim. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewniły kapele: „Złoczewianie” oraz „Kapela Bursów”. Gwiazdą wieczoru była Halina Frąckowiak.

Projekt został zrealizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej.

Zdjęcia do obejrzenia w Galerii

Zewnętrzna siłownia przy parafii Narodzenia Pańskiego w Pajęcznie.

W ostatnim czasie na placu naszej parafii udało się zakończyć wszystkie prace związane z siłownią, włącznie z wyłożeniem kostką każde stanowisko do ćwiczeń jak również ogrodzenie terenu drewnianym płotem, co zapewnia pewną dyskrecje podczas ćwiczenia. Napowietrzna siłownia znajduje się po sąsiedzku z placem zabaw dla dzieci. Jest na niej jedenaście stanowisk: ławka pozioma dwa stanowiska, wioślarz, expander, narciarz surfer plus steper, wyciskanie siedząc plus wyciąg górny, drabinka, motyl i biegacz jednostanowiskowy.

Całość Projektu napowietrznej siłowni udało się zrealizować dzięki głównemu Partnerowi, którym jest Fundacja LOTTO.

Ks. proboszcz bardzo dziękuje Fundacji LOTTO, za współfinansowanie Projektu i oczywiście serdecznie zaprasza chętnych do takiej formy odpoczynku.

« 1 z 12 »

5. ZIEMIA ŚWIĘTA-2019

NAUKI PRZEDMAŁŻEŃSKIE

PRZY PARAFII WNMP W PAJĘCZNIE