Intencje

20 października, Niedziela, XXIX Niedziela Zwykła

7.30 + Czesław, Michał, Agnieszka Kuc;
+ Adam, Franciszka Kutarba; Antoni Zdunek

10.30 + Helena i Józef Beśka; Łukasz Krzyczmonik

12.00 + Tadeusz Modliński

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Kazimierz Sygidus oraz zmarli z rodziny Sygidusów, Sikorów i Grochulskich
+ Jan Popiel; Stefan, Marianna Popiel
+ Tadeusz Modliński – od Janusza Modlińskiego z rodziną
+ Marianna Mateja – od dyrekcji firmy UKPOL i KLAMAR
+ Ireneusz Wieczorek – od rodziny Hamarów
+ Mieczysław Dłubak – od rodziny Kulińskich
+ Ireneusz Pęciak – od Magdaleny Przygodzkiej z synem
+ Jakub Gałkowski – od mieszkańców z ul. Botanicznej
+ Zuzanna Cichowlas – od Golańskich z rodzinami
+ Wacław Zakrzewski – od rodziny Otolów z rodziną
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od rodziny Cybulskich i Cieślickich
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od swata Ziutka i rodziny Trawczyńskich
+ Stefania Kapela – od koleżanek z pracy córki Danuty
+ Jan Łakomy w 1 r. śm. – od żony Krystyny
+ Henryk Chałupczyński – od wnuczki Anity z rodziną
+ Teresa Stefanek – od rodziny Iskrów i Ciurów
+ Bogdan Belica – od sąsiadów z Dylowa Rządowego
+ Zenona Żak – od Zakładu Pogrzebowego Paczyński
+ Anna Siwek – od rodziny Komarów, Pawłoszków i Bzdaków
+ Lucjan Sikora – od rodziny Kotyniów
+ Czesław Mordal – od Małgorzaty Kamyk z rodziną i Roberta Mordala z rodziną
+ Edmund Bzdak – od Waldemara Sobery z rodziną
+ Wiesława Modlińska – od rodziny Woźniaków
+ Siostra Bolesława Stach

16.30 * Msza święta dla Niepełnosprawnych

21 października, Poniedziałek, wspomnienie bł. Jakuba Strzemię

7.00 + Jan Świniarski – od siostry z rodziną
16.30 1) * w intencji Florentyny Prus w 18 r. ur. – od babci Jadwigi
2) + Zdzisław Olejnik – od synowej Anny
17.00 + Jan Łakomy – od siostry Heleny

22 października, Wtorek, wspomnienie św. Jana Pawła II

7.00 + Stanisława Woźniak – od Doroty i Zenka z dziećmi
16.30 1) + Wiesława Modlińska – od chrześniaka Romka z rodziną
2) + Joanna Pruszek – od siostry Krystyny z rodziną
17.00 * w intencji Sabiny Bernaś w 88 r. urodzin

23 października, Środa

7.00 1) + Stefania, Wojciech, Stanisław Popiel; Jan, Wiktoria Koperscy;
zmarli z rodziny Popielów i Koperskich; Józef Melka
2)  + Wiesława Modlińska – od siostry Marii z Mateuszem
16.30 + Jan Świniarski – od wnuczki Lucyny
17.00 + Władysław Hałaczkiewicz – od rodziny Beśków

24 października, Czwartek

7.00 + Zdzisław Olejnik – od sąsiadów Plucińskich
16.30 1) + Władysław Hałaczkiewicz – od Joli, Krysi i Adasia z rodzinami
2) + Stanisława Woźniak – od siostry Zenobii z rodziną
17.00 + Marianna Mateja – od syna Ryszarda

25 października, Piątek

7.00 * w intencji księdza Szymona z racji imienin
16.30 1) + Joanna Pruszek – od syna Wojtka z żoną
2) + Mirosław Belica w 5 r. śm.
17.00 + Helena, Witold Słupińscy; Krystyna i Konstanty Chudy; zmarli z ich rodzin

26 października, Sobota

7.00 + Ireneusz Wieczorek – od rodziny Franczaków
15.00 * ślub
16.30 1) * w intencji Państwa Wojtasików w 50 rocznicę ślubu
2) * w intencji Teresy i Andrzeja Słowików w 40 r. ślubu
17.00 + Maria Gajęcka – od Macieja Juryńczyka

27 października, Niedziela, XXX Niedziela Zwykła

7.30 + Jan Gleń w 14 r. śm.; Leokadia, Roman, Krzysztof Grelińscy – od dzieci

10.30 + Paulina Lewandowska w 10 r. śm. – od rodziców i siostry Anity z rodziną

12.00 1) + Czesław Mordal – od siostry Janiny
2) * w intencji Haliny i Bogumiła Marchewków w 40 rocznicę ślubu – od synów z rodzinami i wnuczków

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Patryk Koźmiński – od sąsiadów Rodków
+ Ireneusz Wieczorek – od Marcina z Dominiką
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od rodziny Cybulskich i Cieślickich
+ Mieczysław Dłubak – od rodziny Borkowskich
+ Ireneusz Pęciak – od Magdaleny Przygodzkiej z synem
+ Wacław Zakrzewski – od Genowefy Wawrzak
+ Tadeusz Modliński  – od swatki z rodziną
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od Anieli i Kazimierza Plucińskich z rodziną
+ Stefania Kapela – od Beaty Szumc z rodziną
+ Jan Łakomy – od Marka i Małgosi
+ Henryk Chałupczyński – od wnuczki Karoliny z rodziną
+ Teresa Stefanek – od swatów Planowskich
+ Bogdan Belica – od kuzyna Zbigniewa Różyckiego z rodziną
+ Zenona Żak – od siostrzenicy Ilony z rodziną
+ Anna Siwek – od rodziny Olejnikowskich
+ Lucjan Sikora – od Karoliny z Pawłem
+ Wiesława Modlińska – od sąsiadów Freusów, Plucińskich, Łyków i Zeni Soleckiej
+ Marianna Mateja – od pracowników firmy UKPOL i KLAMAR

13 października, Niedziela, XXVIII Niedziela Zwykła, Dzień Papieski

7.30 + Zbigniew Pilśniak, zmarli z rodziny Pilśniaków i Słowików

10.30 1) + Beata Krzak – od braci
2) * w intencji dzieci urodzonych w październiku

12.00 + Lucjan Sikora – od koleżanki Leokadii i Stanisława Siemińskich z Makowisk

15.00 Msza św. z nabożeństwem fatimskim
* Dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, łaski i zgodę dla córki
* W intencji róży różańcowej modlitwy rodziców za  dzieci róży Św. Rity

14 października, Poniedziałek, wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque

7.00 + Stanisława Woźniak – od Zakładu Pogrzebowego Hades z Pajęczna
16.30 1) + Jan Łakomy – od siostry Danusi i siostrzenicy Magdaleny z rodziną
2) + Barbara Czerwień – od rodziny Łużaków z dziećmi
17.00 1) * w intencji Nauczycieli i Wychowawców
2) + za dusze w czyśćcu cierpiące

15 października, Wtorek, wspomnienie św. Teresy z Avilla

7.00 + Jan Świniarski – od rodziny Modlińskich
16.30 1) * w intencji Antoniego z racji 14. ur.
2) + Władysław Hałaczkiewicz – od siostrzenicy Agnieszki z rodziną
17.00 1) + Mirosław Konieczny
2) * o powrót do zdrowia dla Joanny – od Róży Różańcowej św. Joanny Beretty Molli Rodziców modlących się za dzieci

16 października, Środa, wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

7.00 * w intencji Jadwigi z racji imienin
16.30 1) + Wiesława Modlińska – od taty
2) + Zdzisław Olejnik – od chrześnicy Oli z Tomkiem
17.00 + Marianna Mateja – od córki Barbary

17 października, Czwartek, wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego

7.00 + Joanna Pruszek – od rodziny Cichowlasów i rodziny Lewandowskich
16.30 1) + Marianna Mateja – od syna Jerzego z żoną i wnuczkiem Kamilem
2) + Jan Świniarski – od syna Adama z rodziną
17.00 + Jakub Gałkowski – od rodziny Warzychów i Potockich

18 października, Piątek, święto św. Łukasza

7.00 + Stanisława Woźniak – od Zakładu pogrzebowego Hades
16.30 + Zdzisław Olejnik – od siostry z mężem
17.00 Msza święta o Miłosierdziu Bożym
1) Za Zmarłych:

+ Ireneusz Wieczorek – od rodziny Hamarów
+ Ireneusz Pęciak – od kolegów z firmy Korbet
+ Wacław Zakrzewski – od rodziny Otolów z rodziną
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od swatów Simińskich
+ Tadeusz Modliński – od Janusza Modlińskiego z rodziną
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od swata Ziutka i rodziny Trawczyńskich
+ Stefania Kapela – od sąsiadów Bujaków
+ Jan Łakomy – od siostrzenic Basi i Agnieszki z rodzinami
+ Henryk Chałupczyński – od rodziny Mruszczyków
+ Teresa Stefanek – od sąsiadów z klatki z ul. Osiedlowej
+ Bogdan Belica – od rodziny Matejów i Cieślaków
+ Zenona Żak – od Janusza i Marzeny Lancman z rodziną
+ Anna Siwek – od rodziny Mostowskich
+ Lucjan Sikora – od Bogusi z rodziną
+Edmund Bzdak – od Haliny i Heńka Mostowskich
+ Wiesława Modlińska – od sąsiadów Pułków
+ Marianna Mateja – od Pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rędzinach
+ Jan Świniarski – od Józi z Wojcieszowa
+ Joanna Pruszek – od rodziny Derków i Klimczaków

2) * w intencji księdza proboszcza z racji imienin

19 października, Sobota

7.00 + Zdzisław Olejnik – od siostry z mężem
15.00 * ślub
16.30 1) + Alojzy Stanik w 3 r. śm. – od żony
+ Jan, Zbigniew Mela
2) + Władysław Hałaczkiewicz – od wnuczki Magdaleny z Patrykiem
17.00 1) * w intencji Uli i Marcina w 1 r. ślubu
2) * dziękczynna w intencji pani Genowefy w 80-tą rocznice urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo

20 października, Niedziela, XXIX Niedziela Zwykła

7.30 + Czesław, Michał, Agnieszka Kuc;
+ Adam, Franciszka Kutarba; Antoni Zdunek

10.30 + Helena i Józef Beśka; Łukasz Krzyczmonik

12.00 + Tadeusz Modliński

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Kazimierz Sygidus oraz zmarli z rodziny Sygidusów, Sikorów i Grochulskich
+ Jan Popiel; Stefan, Marianna Popiel
+ Tadeusz Modliński – od Janusza Modlińskiego z rodziną
+ Marianna Mateja – od dyrekcji firmy UKPOL i KLAMAR
+ Ireneusz Wieczorek – od rodziny Hamarów
+ Mieczysław Dłubak – od rodziny Kulińskich
+ Ireneusz Pęciak – od Magdaleny Przygodzkiej z synem
+ Jakub Gałkowski – od mieszkańców z ul. Botanicznej
+ Zuzanna Cichowlas – od Golańskich z rodzinami
+ Wacław Zakrzewski – od rodziny Otolów z rodziną
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od rodziny Cybulskich i Cieślickich
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od swata Ziutka i rodziny Trawczyńskich
+ Stefania Kapela – od koleżanek z pracy córki Danuty
+ Jan Łakomy w 1 r. śm. – od żony Krystyny
+ Henryk Chałupczyński – od wnuczki Anity z rodziną
+ Teresa Stefanek – od rodziny Iskrów i Ciurów
+ Bogdan Belica – od sąsiadów z Dylowa Rządowego
+ Zenona Żak – od Zakładu Pogrzebowego Paczyński
+ Anna Siwek – od rodziny Komarów, Pawłoszków i Bzdaków
+ Lucjan Sikora – od rodziny Kotyniów
+ Czesław Mordal – od Małgorzaty Kamyk z rodziną i Roberta Mordala z rodziną
+ Edmund Bzdak – od Waldemara Sobery z rodziną
+ Wiesława Modlińska – od rodziny Woźniaków
+ Siostra Bolesława Stach

16.30 * Msza święta dla Niepełnosprawnych

6 października, Niedziela, XXVII Niedziela Zwykła

7.30 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Wojciech Pęciak – od uczestników pogrzebu
+ Anna Siwek – od uczestników pogrzebu
+ Czesław Mordal – od uczestników pogrzebu
+ Edmund Bzdak – od uczestników pogrzebu
+ Wiesława Modlińska – od uczestników pogrzebu
+ Marianna Mateja – od uczestników pogrzebu
+ Tadeusz Ciępka w 2 r. śm.
+ Tadeusz Modliński – od mieszkańców z ul. Majorat
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od rodziny Ostrowskich
+ Stefania Kapela – od rodziny Golańskich
+ Jan Łakomy – od siostrzenicy Beaty i Urszuli z rodzinami
+ Henryk Chałupczyński – od rodziny Chałupczyńskich ze Szczytów
+ Teresa Stefanek – od pracowników firmy Darex
+ Bogdan Belica – od pracowników Enigmy
+ Zenona Żak – od cioci Wandy Kotyla z rodziną
+ Lucjan Sikora – od Marzeny Szymczykowskiej z rodziną

10.30 + Jan, Pelagia, Zenon Zdybowicz; Krzysztof, Janusz Pawelczuk

12.00 + Janina i Czesław Jura; Janina, Tadeusz, Mieczysław Jura

15.00 + Michał, Marianna Garbiec; Jan, Władysław, Władysław Sikora i ich rodzice

7 października, Poniedziałek, wspomnienie NMP Różańcowej

7.00 Rez. Strzelczak
16.30 1) + Jan Łakomy – od bratowej Stanisławy z rodziną
2) + Stanisława Woźniak – od synów Tadeusza i Mariana z rodzinami
17.00 * w intencji Koła Żywego Różańca z Pajęczna

8 października, Wtorek

7.00 + Władysław Hałaczkiewicz – od Mirosława Urgacza z rodziną
16.30 1) + Ireneusz Wieczorek – od Krzysztofy z rodziną
2) + Joanna Pruszek – od syna Adama z żoną
17.00 + Ireneusz Pęciak – od syna Waldka

9 października, Środa, wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka

7.00 + Jan Świniarski – od sąsiadów z ulicy Ogrodowej
16.30 1) + Bogdan Belica – od chrześniaka Krzysztofa z rodziną
2) + Joanna Pruszek – od siostry Eli z rodziną Cudak z Górki, Ciężkowic i Kłomnic
17.00 + Wiesława Modlińska – od męża Krzysztofa

10 października, Czwartek

7.00 + Zdzisław Olejnik – od Zakładu Pogrzebowego Hades
16.30 1) + Jakub Gałkowski – od cioci Gosi Rabenda z rodziną
2) + Stanisława Woźniak – od brata Zdzisława z rodziną
17.00 * dziękczynno-błagalna z racji 100 urodzin Stanisława Plucińskiego, z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla całej rodziny

11 października, Piątek

7.00 + Joanna Pruszek – od Firmy Pogrzebowej Paczyński
16.30 + Jan Świniarski – od córki Marii
17.00 1) + Wiesława Modlińska – od dzieci Agnieszki, Niny, Adama z rodzinami
2) + Mieczysław Szczęsny w 3 r. śm.

12 października, Sobota, wspomnienie bł. Jana Beyzyma

7.00 + Ireneusz Wieczorek – od rodziny Bujaków
16.00 * ślub
17.00 1) + Jan, Franciszka, Adam Drab
2) + Zdzisław Olejnik – od syna Andrzeja z rodziną

13 października, Niedziela, XXVIII Niedziela Zwykła, Dzień Papieski

7.30 + Zbigniew Pilśniak, zmarli z rodziny Pilśniaków i Słowików

10.30 1) + Beata Krzak – od braci
2) * w intencji dzieci urodzonych w październiku

12.00 + Lucjan Sikora – od koleżanki Leokadii i Stanisława Siemińskich z Makowisk

15.00 Msza św. z nabożeństwem fatimskim
* Dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, łaski i zgodę dla córki
* W intencji róży różańcowej modlitwy rodziców za  dzieci róży Św. Rity

29 września, Niedziela, XXVI Niedziela Zwykła

7.30 + Marianna, Władysław Zakrzewscy; Wacław Zakrzewski

10.30 + Maria, Stanisława, Stefan Kita

12.00 * w intencji Filipa Pędziwiatra w 1 r. ur. – od rodziców

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Janina, Władysław, Tomasz Palma; Franciszka Michalska
+ Józefa, Piotr, Alfred Podgórscy
+ Kazimierz Modliński w r. śm.
+ Stanisław Woźny w r. śm.
+ Teresa Karbowska w 14 r. śm.;  Stefan Karbowski; Henryk Janeczek; Zdzisław Mistygacz
+ Grzegorz, Marek Zakrzewscy; Jarosław Płatek; Janusz Bujak
+ Maria Zając – od bratanka Roberta z rodziną
+ Zenona Żak – od siostrzeńca Tomasza z rodziną
+ Anna Siwek – od rodziny Mordal
+ Wiesława Modlińska – od rodziny Nowaków z Czerkies
+ Marianna Mateja – od wnuczków Michała, Dominiki i Aleksandry z rodzinami
+ Sabina Rula w r. śm. – od córki Haliny z rodziną
+ Mieczysław Marchewka – od syna Bogumiła
+ Lucjan Sikora – od całej rodziny Mesjaszów z Gajęcic Starych
+ Ireneusz Wieczorek – od Damiana
+ Mieczysław Dłubak – od uczniów klasy maturalnej
+ Lech Bogdan Nowak – od Jarka i Edyty Dłubaków
+ Ireneusz Pęciak – od kolegów z firmy Korbet
+ Jakub Gałkowski – od rodziny Chałpczyńskich i Muszkietów
+ Zuzanna Cichowlas – od chrześniaka Kazika z rodziną
+ Wacław Zakrzewski – od Mirka Jury
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od swatów Simińskich
+ Tadeusz Modliński – od mieszkańców z ulicy Majorat
+ Ryszard Urbański – od koleżanek i kolegów z pracy z firmy Remkor
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od rodziny Ostrowskich
+ Stefania Kapela – od Małgorzaty i Krzysztofa Grzesik
+ Jan Łakomy – od bratanka Janusza z rodziną
+ Henryk Chałupczyński – od rodziny Popielów z dziećmi
+ Teresa Stefanek – od rodziny Ciurów
+ Bogdan Belica – od Ostrowskich

30 września, Poniedziałek, wspomnienie św. Hieronima

7.00 + Jan, Franciszka Drab oraz zmarłych z rodziny Drabów i Gajęckich
16.30 1) + Władysław Hałaczkieiwcz – od Lucyny z mężem i córkami
2) + Janina, Tadeusz Owcarz
17.00 + Jan Łakomy – od brata Tadeusza z rodziną

1 października, Wtorek, wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

7.00 + Marianna Mateja – od Firmy Pogrzebowej Paczyński
16.30 * o Boże błogosławieństwo dla Natalii w 18 rocznicę urodzin
17.00 1) * w intencji Parafian
2) * o potrzebne łaski dla wspólnoty rodziców modlących się za swoje dzieci

2 października, Środa, wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

7.00 + Wiesława Modlińska – od Zakładu Pogrzebowego Hades
16.30 1) * w intencji Aleksandry i Tomasza w 20 r. ślubu
2) + Jan Świniarski – od syna Ryszarda
17.00 + Ryszard Modliński w 6 r. śm. – od żony

3 października, Czwartek, pierwszy czwartek miesiąca

7.00 + Waleria, Jan Dunajczyk; zmarli z rodzin Dunajczyków,  Góreckich i Harciarków
16.30 + Ireneusz Pęciak – od Zbyszka Paśnika z rodziną
17.00 1) * w intencji Pauliny i Rafała w 10 rocznicę ślubu
2) * dziękczynna, z prośbą o Boże błog. dla Wiesławy w 80-tą r. urodzin

4 października, Piątek, wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

7.00 + Tadeusz Ciępka
16.30 1) + Anna Siwek – od siostry Heleny z rodziną
2) + Zdzisław Olejnik – od żony Zofii
17.00 + Jakub Gałkowski – od Tomka Słabika z rodziną i Tomka Bujaka z rodziną

5 października, Sobota, wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej

7.00 * Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
15.30 * ślub
17.00 * dziękczynna, z prośbą o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla Józefa Wójcika z żoną, córką i synkiem

6 października, Niedziela, XXVII Niedziela Zwykła

7.30 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Wojciech Pęciak – od uczestników pogrzebu
+ Anna Siwek – od uczestników pogrzebu
+ Czesław Mordal – od uczestników pogrzebu
+ Edmund Bzdak – od uczestników pogrzebu
+ Wiesława Modlińska – od uczestników pogrzebu
+ Marianna Mateja – od uczestników pogrzebu
+ Tadeusz Ciępka w 2 r. śm.
+ Tadeusz Modliński – od mieszkańców z ul. Majorat
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od rodziny Ostrowskich
+ Stefania Kapela – od rodziny Golańskich
+ Jan Łakomy – od siostrzenicy Beaty i Urszuli z rodzinami
+ Henryk Chałupczyński – od rodziny Chałupczyńskich ze Szczytów
+ Teresa Stefanek – od pracowników firmy Darex
+ Bogdan Belica – od pracowników Enigmy
+ Zenona Żak – od cioci Wandy Kotyla z rodziną
+ Lucjan Sikora – od Marzeny Szymczykowskiej z rodziną

10.30 + Jan, Pelagia, Zenon Zdybowicz; Krzysztof, Janusz Pawelczuk

12.00 + Janina i Czesław Jura; Janina, Tadeusz, Mieczysław Jura

15.00 + Michał, Marianna Garbiec; Jan, Władysław, Władysław Sikora i ich rodzice

22 września, Niedziela, XXV Niedziela Zwykła

7.30 + Jan, Pelagia, Zenon Zdybowicz; Krzysztof, Janusz Pawelczuk

10.30 1) + Irena Popiel – od syna Piotra z rodziną
2) * w intencji księdza Jarosława Zająca w 30. rocznicę święceń kapłańskich

12.00 1) * w intencji Agnieszki i Mirosława w 20 rocznicę sakramentu małżeństwa
2) * w intencji Moniki – o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Ireneusz Wieczorek – od Damiana
+ Henryk Magda
+ Lech Bogdan Nowak – od Jarka i Edyty Dłubaków
+ Jakub Gałkowski – od przyjaciół klubu MMA
+ Genowefa Rabenda – od rodziny Grodzińskich, Urbańskich i Chwilczyńskich
+ Ireneusz Pęciak – od sąsiadów Barylskich z rodziną
+ Stanisław, Lucjan Wielgosik; Jan Karasek; Antonina, Stanisław Rus; Jadwiga, Stefan Wielgosik; Zenon Drabik
+ Marianna Mateja – od Pracowników Starostwa Powiatowego w Pajęcznie
+ Zuzanna Cicowlas – od Gosławskich z rodziną
+ Wacław Zakrzewski – od rodziny Wodzisławskich
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od Justyny z rodziną i Przemka z rodziną
+ Tadeusz Modliński – od rodziny Kucharskich z dziećmi z Tarnowskich Gór
+ Józef Michalak – od Zakładu Pogrzebowego Hades
+ Ryszard Urbański – od kolegów i koleżanek z pracy z firmy Renkor
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od wnuczka Grześka z rodziną
+ Stefania Kapela – od wnuka Bartosza i Daniela
+ Jan Łakomy – od bratanka Zdzisława z rodziną
+ Henryk Chałupczyński – od koleżanek i kolegów z firmy Frubex
+ Teresa Stefanek – od rodziny Pazerów
+ Bogdan Belica – od Elżbiety i Grzegorza Modlińskich
+ Maria Zając – od siostrzenicy Katarzyny z rodziną
+ Zenona Żak – od cioci Jadzi Lancman
+ Anna Siwek – od Firmy Pogrzebowej Paczyński
+ Lucjan Sikora – od OSP z Niwisk Górnych
+ Czesław Mordal – od wnuczka Damiana z Karoliną
+ Edmund Bzdak – od Celiny i Zdzicha Koseckich
+ Wiesława Modlińska – od siostrzenic Eli, Justyny i Moniki

23 września, Poniedziałek, wspomnienie św. Ojca Pio

7.00 + Wiesława Modlińska – od siostry Marii z Mateuszem
16.30 1) + Jan Łakomy – od syna Roberta
2) + Anna Siwek – od siostry Wiesławy z rodziną
17.00 * w intencji Czcicieli św. Ojca Pio

24 września, Wtorek

7.00 + Marianna Mateja – od brata Stanisława z żoną
16.30 1) + Władysław Hałaczkiewicz – od siostrzeńca Krzysztofa z rodziną
2) + Zenona Żak – od chrześniaka Przemysława z żoną
17.00 + Jakub Gałkowski – od wujka Janka z żoną, Agnieszki Widera i Sławomira z rodzinami, cioci Grażyny z Rudy i Magdy z rodziną

25 września, Środa, wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa

7.00 + Marianna Mateja – od Dyrekcji Firmy UKPOL i KLAMAR
16.30 1) + Czesław Mordal – od synowej Anny z Mateuszem
2) + Walentyna Cieśla; Jan, Cecylia Dulin; Franciszek, Regina Cieśla
17.00 + Aniela Saratowicz w rocznicę śmierci; Marian, Bronisława, Adam Tatarowicz; Zdzisław Mostowski; Marian Białek

26 września, Czwartek, wspomnienie św. Kosmy i Damiana

7.00 + Bogdan Belica – od siostry Leszki z rodziną
16.30 1) + Ireneusz Pęciak – od sąsiadów Miszewskich
2) + Edmund Bzdak – od Eliasza i Teresy Janeczków z rodziną
3) * w intencji Wspólnoty Krwi Chrystusa
17.00 1)+ Antoni Dłubak w 28 r. śm., Janina Dłubak
2) w intencji wspólnoty AA

27 września, Piątek, wspomnienie św. Wincentego a Paulo

7.00 + Marianna Mateja – od Pracowników Firmy UKPOL i KLAMAR
16.30 + Władysław Hałaczkiewicz – od Lucyny z mężem i córkami
17.00 + Ireneusz Pęciak – od sąsiadki Zenobii Soleckiej
18.00 * BIERZMOWANIE

28 września, Sobota, wspomnienie św. Wacława

7.00 + Stanisław Włodarczyk
16.30 + Genowefa w r. śm., Edward Jagielscy
17.00 + Stanisław Mielczarek w 7 r. śm.
17.30 * w intencji Marzeny i Jacka Bzdak w 20 r. ślubu

29 września, Niedziela, XXVI Niedziela Zwykła

7.30 1) + Marianna, Władysław Zakrzewscy; Wacław Zakrzewski

10.30 + Maria, Stanisława, Stefan Kita

12.00 * w intencji Filipa Pędziwiatra w 1 r. ur. – od rodziców

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Janina, Władysław, Tomasz Palma; Franciszka Michalska
+ Józefa, Piotr, Alfred Podgórscy
+ Kazimierz Modliński w r. śm.
+ Stanisław Woźny w r. śm.
+ Teresa Karbowska w 14 r. śm.;  Stefan Karbowski; Henryk Janeczek; Zdzisław Mistygacz
+ Grzegorz, Marek Zakrzewscy; Jarosław Płatek; Janusz Bujak
+ Maria Zając – od bratanka Roberta z rodziną
+ Zenona Żak – od siostrzeńca Tomasza z rodziną
+ Anna Siwek – od rodziny Mordal
+ Wiesława Modlińska – od rodziny Nowaków z Czerkies
+ Marianna Mateja – od wnuczków Michała, Sominiki i Aleksandry z rodzinami
+ Sabina Rula w r. śm. – od córki Haliny z rodziną
+ Mieczysław Marchewka – od syna Bogumiła
+ Lucjan Sikora – od całej rodziny Mesjaszów z Gajęcic Starych
+ Ireneusz Wieczorek – od Damiana
+ Mieczysław Dłubak – od uczniów klasy maturalnej
+ Lech Bogdan Nowak – od Jarka i Edyty Dłubaków
+ Ireneusz Pęciak – od kolegów z firmy Korbet
+ Jakub Gałkowski – od rodziny Chałpczyńskich i Muszkietów
+ Zuzanna Cichowlas – od chrześniaka Kazika z rodziną
+ Wacław Zakrzewski – od Mirka Jury
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od swatów Simińskich
+ Tadeusz Modliński – od mieszkańców z ulicy Majorat
+ Ryszard Urbański – od koleżanek i kolegów z pracy z firmy Remkor
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od rodziny Ostrowskich
+ Stefania Kapela – od Małgorzaty i Krzysztofa Grzesik
+ Jan Łakomy – od bratanka Janusza z rodziną
+ Henryk Chałupczyński – od rodziny Popielów z dziećmi
+ Teresa Stefanek – od rodziny Ciurów
+ Bogdan Belica – od Ostrowskich

8 września, Niedziela, XXIII Niedziela Zwykła

7.30 + Stanisław Grabarczyk; Zofia Kupejtys; Stanisława Walasińska; Władysław Garbiec

10.30 1) + Jerzy Suszyński w 9 r. śm.; Pelagia, Irena, Marian Bagniewscy
2) + Michał Pupar w rocznicę śmierci
3) * w intencji dzieci urodzonych we wrześniu

12.00 1) * dziękczynna za plony
2) * w intencji Jacka z racji 18-tych urodzin
3) * w intencji Marii z racji 70-tej rocznicy urodzin

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:
+ Bronisława, Stanisław Pluskota; Wiktoria, Adam Kabała i ich rodzice – od rodziny Pluskotów
+ Czesław Strzelczyk w 17 r. śm.; Zofia, Józef Mesjasz; Stanisława Józef Strzelczyk
+ Maria i Jan Zdzierak
+ Maria Zając – od siostrzenicy Katarzyny z rodziną
+ Szczepan Stasiaczyk – od sąsiadów
+ Wojciech Pęciak – od rodziny Buczyńskich
+ Anna Siwek – od rodziny Komarów, Pawłoszków i Bzdaków
+ Czesław Mordal – od firmy handlowo-usługowej Paw-Pol z Działoszyna
+ Edmund Bzdak – od rodziny Soberów
+ Marianna Mateja – od Krysi Belica z rodziną
+ Stanisława Koperska
+ Lucjan Sikora – od Artura z rodziną
+ Ireneusz Wieczorek – od rodziny Kulpów i Posmyków
+ Mieczysław Dłubak – od Barbary Popiel i Alinki z rodziną
+ Lech Bogdan Nowak – od Janka i Oli z rodziną
+ Ireneusz Pęciak – od rodziny Klusków
+ Jakub Gałkowski – od pracowników ryneczku
+ Zuzanna Cichowlas – od Janiny Leszczyk z rodziną
+ Wacław Zakrzewski – od Wiesławy Górka z rodziną
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od rodziny Zająców
+ Tadeusz Modliński – od Krystyny i Sylwestra Zająców z dziećmi
+ Józef Michalak – od sąsiadów Krzysztofa z Małgorzatą
+ Ryszard Urbański – od Stefana Krawczyka z rodziną
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od rodziny Mruszczyków
+ Stefania Kapela – od wnuczki Ewy z rodziną
+ Jan Łakomy – od siostrzenicy Katarzyny z rodziną
+ Henryk Chałupczyński – od swatki Marysi
+ Teresa Stefanek – od swatów Planowskich
+ Wiesław Krzak – od Bożeny Mielczarek z rodziną
+ Waldemar w r. śm., Marcin, Albina Antosik
+ Bogdan Belica – od Marka i Heleny Melków 

9 września, Poniedziałek, wspomnienie św. Piotra Klawera

7.00 + dusze w czyśćcu cierpiące
16.30 1) + Antonina, Piotr Zdybowicz; Jan, Agnieszka, Ignacy, Marian Modlińscy; Piotr Zdybowicz
2) + Jan Łakomy – od syna Krzysztofa
17.00 + Eugeniusz Tasarz; Krystyna Ryś

10 września, Wtorek

7.00 + Wacław w r. śm., Cecylia Tkaczyńscy, zmarłych rodziców i rodzeństwo
16.30 1) + Alicja Hałaczkiewicz w 8 r. śm.
2) + Stefania Kapela – od syna Zdzisława z żoną
17.00 + Józefa, Leon Popiel; Zdzisław Skwarski; Berna Lanqwist

11 września, Środa

7.00 + Anastazja Kozłowska w 14 r. śm., Stanisław Kozłowski;
Marianna, Stanisław Kwiatkowscy
16.30 + Wiesław Krzak – od syna Arkadiusza z rodziną
17.00 + Teofil, Marianna Zdybowicz w 16 r. śm. – od Anieli z rodziną

12 września, Czwartek, wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi

7.00 + Pelagia Pęciak
16.30 1) + Ireneusz Wieczorek – od kuzynki Doroty z rodziną
2) + Zenona Żak – od chrześnicy Bożeny z rodziną
17.00 + Wiesław, Marianna, Ignacy, Tomasz Zjawionych; Michał Krysiński

13 września, Piątek

7.00 + Marian Pęciak
16.30 1) + Mieczysław Dłubak – od rodziny Danielewskich
2) + Teresa Stefanek – od siostry Heleny i brata Stanisława
17.00 Nabożeństwo fatimskie
* w intencji Róży Różańcowej Rodziców za dzieci – św. Hiacynty Marto

14 września, Sobota, święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7.00 + Ireneusz Wieczorek – od rodziny Kowalskich
16.30 1) + Józef, Czesława Lewandowscy i ich rodzice – od syna Jana
2) + Czesław Mordal – od synów Pawła, Sylwestra, Jarosława z rodziną Przemysława z rodziną
17.00 + Katarzyna, Adam, Zdzisław Zdunek; Antoni Ptak; Józef Pułka

15 września, Niedziela, XXIV Niedziela Zwykła

7.30 1) + Jan Staniszewski w 15 r. śm.
2) + Wojciech, Stefania, Ignacy, Wiktoria, Stanisław Popiel; zmarli z rodziny Koperskich; Józef Melka

10.30 + Pelagia, Marianna, Jan, Stefan Popiel

12.00 + Jakub Gałkowski – od koleżanek i kolegów Kuby

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:
+ Danuta Mucha w 19 r. śm., jej rodzice i siostra
+ Ireneusz Wieczorek – od koleżanki Dzidki Zjawionej z rodziną
+ Mieczysław Dłubak – od rodziny Koperskich, Kotyniów i Drabów
+ Zenona Żak – od sąsiadów z bloku Rekreacyjna III
+ Anna Siwek – od rodziny Olejnikowskich
+ Czesław, Leszek Mordal
+ Edmund Bzdak – od Zofii i Zbyszka Zająców z rodziną
+ Marianna Mateja – od sąsiadki Izy i Eweliny Kryś
+ Lech Bogdan Nowak – od Janka i Oli z rodziną
+ Ireneusz Pęciak – od rodziny Klusków
+ Jakub Gałkowski – od przyjaciół z klubu MMA
+ Zygmunt Chwal w 18 r. śm, jego rodzice i rodzeństwo
+ Zuzanna Cichowlas – od kuzynek Wandy i Sabiny z rodzinami
+ Marianna, Józef, Bolesław Strugałowie; zmarli z ich rodzin
+ Wacław Zakrzewski – od Wiesławy Górka z rodziną
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od rodziny Zająców
+ Tadeusz Modliński – od córki Krystyny i Sylwestra Zająców z dziećmi
+ Józef Michalak – od rodziny Stępniów
+ Ryszard Urbański  – od Kazika Rydza z żoną i rodziną
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od rodziny Mruszczyków
+ Stefania Kapela – od wnuków Bartosza i Daniela
+ Jan Łakomy – od siostrzeńca Andrzeja z rodziną
+ Henryk Chałupczyński – od swatów Płaszczyńskich
+ Teresa Stefanek – od rodziny Łuszczaków i Barczaków
+ Wiesław Krzak – od rodziny Janusów
+ Bogdan Belica – od rodziny Pluskotów
+ Maria Zając – od bratanka Roberta z rodziną
+ Lucjan Sikora – od chrześnicy Agnieszki z rodziną
+ Wiesława Modlińska – od Joli i Maćka Wilkoszewskich

 

1 września, Niedziela, XXII Niedziela Zwykła

7.30 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:
+ Jakub Gałkowski – od uczestników pogrzebu
+ Wacław Zakrzewski – od uczestników pogrzebu
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od uczestników pogrzebu
+ Władysław Hałaczkieiwcz – od uczestników pogrzebu
+ Tadeusz Modliński – od uczestników pogrzebu
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od uczestników pogrzebu
+ Józef Michalak – od uczestników pogrzebu
+ Ryszard Urbański – od uczestników pogrzebu
+ Wojciech Pęciak – od uczestników pogrzebu
+ Jan Łakomy – od uczestników pogrzebu
+ Stefania Kapela – od uczestników pogrzebu
+ Henryk Chałupczyński – od uczestników pogrzebu
+ Teresa Stefanek – od uczestników pogrzebu
+ Bogdan Belica – od uczestników pogrzebu
+ Maria Zając – od uczestników pogrzebu
+ Szczepan Stasiaczyk – od uczestników pogrzebu
+ Zenona Żak – od uczestników pogrzebu
+ Anna Siwek – od uczestników pogrzebu
+ Lucjan Sikora – od uczestników pogrzebu
+ Czesław Mordal – od uczestników pogrzebu
+ Edmund Bzdak – od uczestników pogrzebu
+ Wiesława Modlińska – od uczestników pogrzebu
+ Wiesław Krzak – od Bronisławy Stockiej

10.30 + Ryszard Skibiński w 3 r. śm. i jego rodzice, Helena, Mieczysław, Władysława, Józef, Tadeusz Derek

12.00 + Marianna Mateja – od syna Macieja z żoną Ewą i wnuczkami Sebastianem i Bartoszem

15:00 * o Boże błogosławieństwo, potrzebne dary Ducha Świętego dla: Zbyszka, Łucji, Mikołaja i Michała oraz ich rodziców i dziadków

2 września, Poniedziałek

7.00 + Natalia, Tadeusz, Grzegorz, Adam Modlińscy
– od Kazi Hałaczkiewicz z rodziną
8.00 * Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
16.30 1) + Ireneusz Pęciak – od swatów Matejów
2) + Jan Łakomy – od córki Małgorzaty z rodziną
17.00 1) * o Boże błogosławieństwo dla Henryka Bociągi z racji 80-tych urodzin
2) * o Boże błogosławieństwo dla księdza Stefana z racji imienin

3 września, Wtorek, wspomnienie św. Grzegorza

7.00 + Wojciech Pęciak – od Zakładu Pogrzebowego Hades
16.30 1) + Ireneusz Wieczorek – od rodziny Wieczorków z Radomska
2) + Teresa Stefanek – od syna Dariusza z żoną Sylwią i dziećmi
17.00 * o Boże błogosławieństwo dla Ani i Mariusza w 1 r. ślubu
2) * o Boże błogosławieństwo dla księdza Grzegorza z racji imienin

4 września, Środa

7.00 + Zenona Żak – od szwagra Zdzisława
16.30 1) + Henryk Chałupczyński – od siostry Janiny
2) + Władysław Hałaczkiewicz – od Kazimierza Kotyli z rodziną z Makowisk
17.00 + Jakub Gałkowski – od cioci Basi Mielczarek z rodziną

5 września, Czwartek, wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty

7.00 + Lucjan Sikora– od Zakładu Pogrzebowego Hades
16.30 1) + Ireneusz Pęciak – od chrześnicy
2) + Szczepan Stasiaczyk – od siostry Teresy z synem
17.00 + Barbara Czerwień – od mieszkańców bloku Rekreacyjna 7

6 września, Piątek

7.00 1) + Czesław Mordal – od żony Janiny
2) + Beata Krzak; Władysław Hałaczkiewicz;
Stanisława, Zygmunt Hałaczkiewicz; Czesława Pilarz
16.30 + Ryszard, Helena, Marian Kowalczyk i zmarli z rodziny Kowalczyków
17.00 + Pelagia, Kazimierz Zając

7 września, Sobota

7.00 * Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
16.30 1) + Alicja w 34 r. śm., Stanisław Grabowscy oraz zmarli z ich rodzin
2) + Edmund Bzdak – od syna Irka z rodziną
17.00 + Mieczysław, Maria Gajęccy i ich rodzice; Marianna, Stanisław, Tadeusz, Mieczysław Dłubak; Marianna Ryszczyk

8 września, Niedziela, XXIII Niedziela Zwykła

7.30 + Stanisław Grabarczyk; Zofia Kupejtys; Stanisława Walasińska; Władysław Garbiec

10.30 1) + Jerzy Suszyński w 9 r. śm.; Pelagia, Irena, Marian Bagniewscy
2) + Michał Pupara w rocznicę śmierci
3) * w intencji dzieci urodzonych we wrześniu

12.00 1) * w intencji Jacka z racji 18-tych urodzin
2) * w intencji Marii z racji 70-tej rocznicy urodzin

15.00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:
+ Bronisława, Stanisław Pluskota; Wiktoria, Adam Kabała i ich rodzice – od rodziny Pluskotów
+ Czesław Strzelczyk w 17 r. śm.; Zofia, Józef Mesjasz; Stanisława Józef Strzelczyk
+ Maria i Jan Zdzierak
+ Maria Zając – od siostrzenicy Katarzyny z rodziną
+ Szczepan Stasiaczyk – od sąsiadów
+ Wojciech Pęciak – od rodziny Buczyńskich
+ Anna Siwek – od rodziny Komarów, Pawłoszków i Bzdaków
+ Czesław Mordal – od firmy handlowo-usługowej Paw-Pol z Działoszyna
+ Edmund Bzdak – od rodziny Soberów
+ Marianna Mateja – od Krysi Belica z rodziną
+ Stanisława Koperska
+ Lucjan Sikora – od Artura z rodziną
+ Ireneusz Wieczorek – od rodziny Kulpów i Posmyków
+ Mieczysław Dłubak – od Barbary Popiel i Alinki z rodziną
+ Lech Bogdan Nowak – od Janka i Oli z rodziną
+ Ireneusz Pęciak – od rodziny Klusków
+ Jakub Gałkowski – od pracowników ryneczku
+ Zuzanna Cichowlas – od Janiny Leszczyk z rodziną
+ Wacław Zakrzewski – od Wiesławy Górka z rodziną
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od rodziny Zająców
+ Tadeusz Modliński – od Krystyny i Sylwestra Zająców z dziećmi
+ Józef Michalak – od sąsiadów Krzysztofa z Małgorzatą
+ Ryszard Urbański – od Stefana Krawczyka z rodziną
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od rodziny Mruszczyków
+ Stefania Kapela – od wnuczki Ewy z rodziną
+ Jan Łakomy – od siostrzenicy Katarzyny z rodziną
+ Henryk Chałupczyński – od swatki Marysi
+ Teresa Stefanek – od swatów Planowskich
+ Wiesław Krzak – od Bożeny Mielczarek z rodziną
+ Bogdan Belica – od Marka i Heleny Melków

25 sierpnia, Niedziela, XXI Niedziela Zwykła

7.30 + Józef Dłubak w 50 r. śm.; Janina, Wiktoria, Wacław Dłubak; Helena, Lucjan, Tadeusz Usarkiewicz

10.30 + Ludwik, Krystyna, Mirosław, Józef i Janina Mesjasz; Michał Grabos

12.00 * o Boże błogosławieństwo dla Szymona i Klary w 1 r. ur. oraz dla Aleksandra w 70 r. ur.

15:00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:
+ Ireneusz Wieczorek – od koleżanki Dzidki Zjawionej z rodziną
+ Mieczysław Dłubak – od absolwentów LO klasy IV c
+ Ireneusz Pęciak – od rodziny Tkaczyńskich
+ Jakub Gałkowski – od pracowników Ryneczku
+ Janina Chwal w 4 r. śm. i jej zmarłych rodziców i rodzeństwo
+ Marianna Mateja – od Marka i Gosi Rosak z Kłobucka
+ Barbara Czerwień – od mieszkańców bloku Rekreacyjna 7
+ Wacław Zakrzewski – od Zbyszka Barteckiego z rodziną z Wistki i Stanisławy Feber
z Częstochowy
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od Grzegorza z żoną i dziećmi
+ Tadeusz Modliński – od rodziny Hałaczkiewiczów z Warszawy
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od Ireny Plucińskiej z rodziną
+ Józef Michalak – od sąsiadów Krzysztofa z Małgorzatą
+ Ryszard Urbański – od Stefana Krawczyka z rodziną
+ Stefania Kapela – od wnuka Tomasza z rodziną
+ Jan Łakomy – od siostrzenicy Marzeny z rodziną
+ Henryk Chałupczyński – od wnuczka Sebastiana z żoną
+ Teresa Stefanek – od rodziny Iskrów i Ciurów
+ Wiesław Krzak – od rodziny Janusów
+ Bogdan Belica – od Przemka Zabłockiego z córkami
+ Maria Zając – od siostrzenuicy Teresy z rodziną
+ Szczepan Stasiaczyk – od sąsiadów Tadeusza Sterczewskiego i Eli Sikory z rodzinami
+ Zenona Żak – od Haliny i Stanisława Żaków
+ Anna Siwek – od rodziny Mostowskich
+ Lucjan Sikora – od Teresy i Daniela
+ Czesław Mordal – od rodziny Drejów, Erntów, Szymańskich i Jędrysiaków
+ Edmund Bzdak – od rodziny Pluskotów
+ Wiesława Modlińska – od Grażyny i Josefa Melaine

26 sierpnia, Poniedziałek, Uroczystość NMP Częstochowskiej

9.00 + Jakub Gałkowski – od koleżanek i kolegów Kuby
12.00 * o Boże błogosławieństwo, zdrowie, miłość i jedność dla całej rodziny
17.00 + Ireneusz Pęciak – od kolegi Maćka i Joli z rodziną

27 sierpnia, Wtorek, wspomnienie św. Moniki

7.00 + Emilia, Wacław Plucińscy – od Zakładu Pogrzebowego Hades
16.30 + Ireneusz Wieczorek – od szwagra Wiesława
17.00 * o Boże błogosławieństwo dla Łukasza w 20 r. urodzin

28 sierpnia, Środa, wspomnienie św. Augustyna

7.00 + Jan Łakomy – od grupy wyjeżdżającej na Jasną Górę na czuwania każdego 11-go dnia miesiąca
16.30 1) * o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Leona w 1 r. urodzin
2) + Teresa Stefanek – od córki Justyny z mężem Marcinem i wnuczką Julią
17.00 + Stefan w rocz. śm., Helena, Maria, Franciszek, Stanisław Leszczyk

29 sierpnia, Czwartek, wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

7.00 + Bogdan Belica – od chrzestnej Anny Różyckiej
16.30 * w intencji Wspólnoty Krwi Chrystusa
17.00 * w intencji Wspólnoty AA

30 sierpnia, Piątek

7.00 + Ireneusz Pęciak – od rodziny Chrzanowskich
16.30 1) + Stefania Kapela – od córki Danuty
2) + Władysław Hałaczkiewicz – od Balbiny Kochel
17.00 + Tadeusz Burda i jego zmarli rodzice Helena i Czesław

31 sierpnia, Sobota

7.00 + Ireneusz Wieczorek – od Haliny Ucińskiej z braćmi
14.00 * Ślub
16.30 + Helena, Stanisław, Marek, Artur, Stanisław Kaszniccy
17.00 + Marek Kryś i jego zmarli rodzice

 

1 września, Niedziela, XXII Niedziela Zwykła

7.30 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:
+ Jakub Gałkowski – od uczestników pogrzebu
+ Wacław Zakrzewski – od uczestników pogrzebu
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od uczestników pogrzebu
+ Władysław Hałaczkieiwcz – od uczestników pogrzebu
+ Tadeusz Modliński – od uczestników pogrzebu
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od uczestników pogrzebu
+ Józef Michalak – od uczestników pogrzebu
+ Ryszard Urbański – od uczestników pogrzebu
+ Wojciech Pęciak – od uczestników pogrzebu
+ Jan Łakomy – od uczestników pogrzebu
+ Stefania Kapela – od uczestników pogrzebu
+ Henryk Chałupczyński – od uczestników pogrzebu
+ Teresa Stefanek – od uczestników pogrzebu
+ Bogdan Belica – od uczestników pogrzebu
+ Maria Zając – od uczestników pogrzebu
+ Szczepan Stasiaczyk – od uczestników pogrzebu
+ Zenona Żak – od uczestników pogrzebu
+ Anna Siwek – od uczestników pogrzebu
+ Lucjan Sikora – od uczestników pogrzebu
+ Czesław Mordal – od uczestników pogrzebu
+ Edmund Bzdak – od uczestników pogrzebu
+ Wiesława Modlińska – od uczestników pogrzebu
+ Wiesław Krzak – od Bronisławy Stockiej

10.30 + Ryszard Skibiński w 3 r. śm. i jego rodzice, Helena, Mieczysław, Władysława, Józef, Tadeusz Derek

12.00 + Marianna Mateja – od syna Macieja z żoną Ewą i wnuczkami Sebastianem i Bartoszem

15:00 * o Boże błogosławieństwo, potrzebne dary Ducha Świętego dla: Zbyszka, Łucji, Mikołaja i Michała oraz ich rodziców i dziadków

18 sierpnia, Niedziela, XX Niedziela Zwykła

7.30 + Jan, Pelagia, Zenon Zdybowicz; Krzysztof, Janusz Pawelczuk

10.30 + Helena, Jan Gołębiowscy – od córki Heleny

12.00 * o Boże błogosławieństwo dla Amelii Leszczyniak w 3 r. ur. – od rodziców

15:00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Ireneusz Modliński – od kolegi Marka Modlińskiego z rodziną
+ Mieczysław Dłubak – od członków Stowarzyszenia UTW w Pajęcznie
+ Lucjan Sikora – od Pauliny z Wojciechem
+ Czesław Mordal – od Małgorzaty Kamyk z rodz. i Roberta Mordala z rodz.
+ Edmund Bzdak – od Zygmunta i Genowefy Janeczków
+ Lech Bogdan Nowak – od Janiny Gancarek z rodziną
+ Ireneusz Pęciak – od rodziny Tkaczyńskich
+ Franciszek Krzak w 10 r. śm. i jego zmarłych rodziców
+ Jakub Gałkowski – od rodziny Fitów z Londynu
+ Zuzanna Cichowlas – od rodziny Stec, Paździor i Sucheckich
+ Wacław Zakrzewski – od Zbyszka Barteckiego z rodziną z Wistki i Stanisławy Feber z Częstochowy
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od Grzegorza z żoną i dziećmi
+ Tadeusz Modliński – od rodziny Hałaczkiewiczów z Warszawy
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od Ireny Plucińskiej z rodziną
+ Józef Michalak – od rodziny Wojciechowskich
+ Ryszard Urbański – od Marysi Wieczorek z rodziną
+ Stefania Kapela – od wnuka Piotra z rodziną
+ Jan Łakomy – od bratanka Piotra z żoną
+ Henryk Chałupczyński – od wnuczka Łukasza z Weroniką
+ Teresa Stefanek – od sąsiadów z klatki z ul. Osiedlowej
+ Bogdan Belica – od rodziny Ciesielskich, Szczęsnych i Śliwków
+ Maria Zając – od rodziny Kozów
+ Szczepan Stasiaczyk – od sąsiadów
+ Zenona Żak – od Renaty i Tadeusza Zarzyckich
+ Anna Siwek – od sąsiadów z klatki
+ Marianna Mateja – od wnuczki Anity z mężem i prawnuczkami Tosią i Ludwikiem
+ Wiesław Krzak – od Bożeny Mielczarek z rodziną

19 sierpnia, Poniedziałek

7.00 + Jan Łakomy– od rodziny Kabałów
16.30 1) + Zenona Żak – od siostry Teresy z mężem
2) + Stefania Kapela – od córki Bożeny
17.00 + Barbara Czerwień – od mieszkańców bloku ul. Rekreacyjna 7

20 sierpnia, Wtorek, wspomnienie św. Bernarda

7.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące
16.30 1) + Ireneusz Wieczorek – od brata Andrzeja z rodziną
2) + Edmund Bzdak – od żony Danuty z synem Leszkiem
17.00 + Ireneusz Pęciak – od syna Pawła z rodziną

21 sierpnia, Środa, wspomnienie św. Piusa X

7.00 + Stanisława, Jan Hałaczkiewicz w rocznicę śmierci; ich zmarłych rodziców, dzieci i rodzeństwo
16.30 + Jan, Anna Prokop w 8 r. śm.; Jan, Aniela Nowak; Antonina Rogulka; Józefa Prokop
17.00 + Jakub Gałkowski – od wujka Edka Jędrysiaka z rodziną

22 sierpnia, Czwartek, wspomnienie NMP Królowej

7.00 + Władysław Hałaczkiewicz w 1 r. śm.
16.30 1) + Zenona Żak – od bratowej Teresy Król z rodziną
2) + Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od chrześniaka Marka z rodziną
17.00 + Ireneusz Wieczorek – od brata Marka z rodziną

23 sierpnia, Piątek, wspomnienie św. Róży z Limy

7.00 + Cecylia, Jan Ciępka
16.30 1) + Henryk Majewski – od żony z dziećmi
2) + Henryk Chałupczyński – od syna Marka z żoną
17.00 + Alfreda Filak – od wnuka Dariusza z rodziną

24 sierpnia, Sobota, święto św. Bartłomieja Apostoła

7.00 + Stanisław Różycki w 13 r. śm., i zmarłych z rodziny Różyckich i Beliców
15.00 * Ślub
16.30 * o Boże błogosławieństwo dla Heleny Mostowskiej – w 1 r. ur.
17.00 * w intencji Bogu wiadomej

25 sierpnia, Niedziela, XXI Niedziela Zwykła

7.30 + Józef Dłubak w 50 r. śm.; Janina, Wiktoria, Wacław Dłubak; Helena, Lucjan, Tadeusz Usarkiewicz

10.30 + Ludwik, Krystyna, Mirosław, Józef i Janina Mesjasz; Michał Grabos

12.00 * o Boże błogosławieństwo dla Szymona i Klary w 1 r. ur. oraz dla Aleksandra w 70 r. ur.

15:00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:

+ Ireneusz Wieczorek – od koleżanki Dzidki Zjawionej z rodziną
+ Mieczysław Dłubak – od absolwentów LO klasy IV c
+ Ireneusz Pęciak – od rodziny Tkaczyńskich
+ Jakub Gałkowski – od pracowników Ryneczku
+ Janina Chwal w 4 r. śm. i jej zmarłych rodziców i rodzeństwo
+ Marianna Mateja – od Marka i Gosi Rosak z Kłobucka
+ Barbara Czerwień – od mieszkańców bloku Rekreacyjna 7
+ Wacław Zakrzewski – od Zbyszka Barteckiego z rodziną z Wistki i Stanisławy Feber z Częstochowy
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od Grzegorza z żoną i dziećmi
+ Tadeusz Modliński – od rodziny Hałaczkiewiczów z Warszawy
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od Ireny Plucińskiej z rodziną
+ Józef Michalak – od sąsiadów Krzysztofa z Małgorzatą
+ Ryszard Urbański – od Stefana Krawczyka z rodziną
+ Stefania Kapela – od wnuka Tomasza z rodziną
+ Jan Łakomy – od siostrzenicy Marzeny z rodziną
+ Henryk Chałupczyński – od wnuczka Sebastiana z żoną
+ Teresa Stefanek – od rodziny Iskrów i Ciurów
+ Wiesław Krzak – od rodziny Janusów
+ Bogdan Belica – od Przemka Zabłockiego z córkami
+ Maria Zając – od siostrzenuicy Teresy z rodziną
+ Szczepan Stasiaczyk – od sąsiadów Tadeusza Sterczewskiego i Eli Sikory z rodzinami
+ Zenona Żak – od Haliny i Stanisława Żaków
+ Anna Siwek – od rodziny Mostowskich
+ Lucjan Sikora – od Teresy i Daniela
+ Czesław Mordal – od rodziny Drejów, Erntów, Szymańskich i Jędrysiaków
+ Edmund Bzdak – od rodziny Pluskotów
+ Wiesława Modlińska – od Grażyny i Josefa Melaine

 

11 sierpnia, Niedziela, XIX Niedziela Zwykła

7.30 + Andrzej, Marianna, Antonina Kluska i ich dzieci
10.30 + Marianna, Leon Oryś
12.00 * o Boże błogosławieństwo w 40-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
* chrzty: Alan Leszczyniak, Maksymilian Marszałek
15:00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:
+ Helena Wojtasik – od rodziny Biczyskich z Częstochowy
+ Alfreda Filak – od rodziny Derków z Więcek
+ Ireneusz Wieczorek – od kolegi Marka Modlińskiego z rodziną
+ Zenona Żak – od Ewy Kula z rodziną
+ Anna Siwek – od rodziny Mordal
+ Marianna Mateja – od wnuczki Mariki z mężem i prawnuczkami Mieszkiem i Lenką
+ Czesław Mordal – od wnuczka Damiana z Karoliną
+ Mieczysław Dłubak – od Basi i Grażyny z Zabrza
+ Lech Bogdan Nowak – od Janiny Gancarek z rodziną
+ Ireneusz Pęciak – od rodziny Jafrów
+ Zenon Drabik i jego rodzice; Antonina i Stanisław Rus;
Lucjan, Stanisław Wielgosik
+ Zuzanna Cichowlas – od swatki Janiny
+ Wacław Zakrzewski – od rodziny Wyjadłowskich
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od koleżanek Ani i Zofii
+ Tadeusz Modliński – od Jagody Cytarzyńskiej z rodziną
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od rodziny Zimochów, Domańskich i Olczyków
+ Józef Michalak – od rodziny Wojciechowskich
+ Ryszard Urbański – od Marysi Wieczorek z rodziną
+ Stefania Kapela – od wnuczki Agnieszki z rodziną
+ Jan Łakomy – od bratanka Dariusza
+ Henryk Chałupczyński – od wnuczka Marcina z rodziną
+ Teresa Stefanek – od pracowników firmy Darex
+ Bogdan Belica – od Bogdana Zabłockiego z rodziną
+ Maria Zając – od Macieja z rodziną
+ Szczepan Stasiaczyk – od Barbary i Kazimierza Walasińskich
+ Wojciech Pęciak – od rodziny Buczyńskich
+ Lucjan Sikora – od Karoliny z Pawłem

12 sierpnia, Poniedziałek

7.00 + Jadwiga Janina Hałaczkiewicz– od rodziny z Głogowa
16.30 1) + Jan łakomy – od syna Zbyszka z rodziną
2) + Zenona Żak – od syna Andrzeja z żoną i wnuczką Alicją
17.00 + Klara i Stanisław Widera

13 sierpnia, Wtorek

7.00 + Mirosław Pegza
16.30 + Józef Schabowicz – od córki z rodziną
17.00 Msza święta z nabożeństwem fatimskim
* w intencji Róży Różańcowej św. Józefa rodziców modlących się za dzieci

14 sierpnia, Środa, wspomnienie św. Maksymiliana

7.00 + Jan Łakomy – od Gondów i Gniewoszków
16.30 + Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od brata Tadeusza z żoną
17.00 * O Boże błogosławieństwo dla Bartosza z racji 18-tych urodzin

15 sierpnia, Czwartek, Uroczystość Wniebowzięcia NMP

7.30 + Ireneusz Pęciak – od Stanisława Simińskiego z rodziną
10.30 + Lucjan Misiak; Zdzisława Misiak
12.00 + Wacław Zakrzewski – od mieszkańców z ul. Chopina
15.00 + Weronika Mesjasz w 28 rocznicę śmierci
16 sierpnia, Piątek, wspomnienie św. Stefana Węgierskiego
7.00 + Ireneusz Pęciak – od Grażyny i Józefa Melaine
16.30 1) + Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od chrześniaka Jacka z rodziną
2) + Bogdan Belica – od chrześnicy Edyty Błachowskiej
17.00 Msza święta o Miłosierdziu Bożym
* o Boże błogosławieństwo dla Filipa w 10. r. urodzin – od rodziców

17 sierpnia, Sobota, wspomnienie św. Jacka

7.00 + Ireneusz Wieczorek – od rodziny Grzesików i Bębnów
16.30 * o Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Stanisława – w 50-tą r. ślubu
17.00 + Zbigniew Kuchciak; zmarli z rodz. Kuchciaków
+ Bronisława, Mieczysław Ząbkiewicz; zmarłych z rodz. Ząbkiewiczów
i Wąchów; Krystyna, Bolesław Rokowscy; Elżbieta i Ryszard Kuźnik

18 sierpnia, Niedziela, XX Niedziela Zwykła

7.30 + Jan, Pelagia, Zenon Zdybowicz; Krzysztof, Janusz Pawelczuk
10.30 + Helena, Jan Gołębiowscy – od córki Heleny
12.00 * o Boże błogosławieństwo dla Amelii Leszcyniak w 3 r. ur. – od rodziców
15:00 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:
+ Ireneusz Modliński – od kolegi Marka Modlińskiego z rodziną
+ Mieczysław Dłubak – od członków Stowarzyszenia UTW w Pajęcznie
+ Lucjan Sikora – od Pauliny z Wojciechem
+ Czesław Mordal – od Małgorzaty Kamyk z rodz. i Roberta Mordala z rodz.
+ Edmund Bzdak – od Zygmunta i Genowefy Janeczków
+ Lech Bogdan Nowak – od Janiny Gancarek z rodziną
+ Ireneusz Pęciak – od rodziny Tkaczyńskich
+ Franciszek Krzak w 10 r. śm. i jego zmarłych rodziców
+ Jakub Gałkowski – od rodziny Fitów z Londynu
+ Zuzanna Cichowlas – od rodziny Stec, Paździor i Sucheckich
+ Wacław Zakrzewski – od Zbyszka Barteckiego z rodziną z Wistki i Stanisławy Feber
z Częstochowy
+ Jadwiga Janina Hałaczkiewicz – od Grzegorza z żoną i dziećmi
+ Tadeusz Modliński – od rodziny Hałaczkiewiczów z Warszawy
+ Emilia, Wacław Plucińscy – od Ireny Plucińskiej z rodziną
+ Józef Michalak – od rodziny Wojciechowskich
+ Ryszard Urbański – od Marysi Wieczorek z rodziną
+ Stefania Kapela – od wnuka Piotra z rodziną
+ Jan Łakomy – od bratanka Piotra z żoną
+ Henryk Chałupczyński – od wnuczka Łukasza z Weroniką
+ Teresa Stefanek – od sąsiadów z klatki z ul. Osiedlowej
+ Bogdan Belica – od rodziny Ciesielskich, Szczęsnych i Śliwków
+ Maria Zając – od rodziny Kozów
+ Szczepan Stasiaczyk – od sąsiadów
+ Zenona Żak – od Renaty i Tadeusza Zarzyckich
+ Anna Siwek – od sąsiadów z klatki
+ Marianna Mateja – od wnuczki Anity z mężem i prawnuczkami Tosią i Ludwikiem

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.