Intencje

16 listopada, Poniedziałek

7.00 + Janina Kacprzak – od FP Paczyński

17.00 1) + Henryk Słowik – 12. Msza święta  gregoriańska

2) + Dusze czyśćcowe

17 listopada, Wtorek

7.00 + Zenobia Stępień – od Firmy Pogrzebowej Paczyński

17.00 1) + Henryk Słowik – 13. Msza święta  gregoriańska

2) + Stanisław Grabas – od córki Bernadetty z mężem Piotrem i wnukami

18 listopada, Środa, wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny

7.00 + Franciszka, Jan Drab zm. z rodziny Drabów i Gajeckich

17.00 1) + Dusze w czyśćcu cierpiące

2) + Henryk Słowik – 14. Msza święta  gregoriańska

19 listopada, Czwartek

7.00 + Jan Otola w 1 r. śm.

17.00 1) + Julianna, Piotr Szczęśni, Józefa, Leon, Józef Świerżewscy, Jarosław Ujma, Andrzej Gniadek

2) + Henryk Słowik – 15. Msza święta  gregoriańska

20 listopada, Piątek

7.00 + Henryk Słowik – 16. Msza święta  gregoriańska

17.00 Msza święta o Miłosierdziu Bożym

+ Jacek Cieśla – od kuzynki Haliny Bąk z rodziną

+ Tadeusz Woźniak – od rodziny Kamieniaków

+ Tadeusz Łużak – od mieszkańców bloku nr. 7

+ Stanisław Grabas – od rodziny Brożynów

+ Sebastian Barczak – od Stowarzyszenia Rozwoju Ziemi Pajęczańskiej

+ Zdzisława Kwiatkowska – od koleżanek Zeni, Haliny i Ani

+ Eugeniusz, Krystyna Wypych – od znajomych z Opola Anny i Magdaleny

+ Karol Tulejski – od rodziny Kotlewskich

+ Henryka Gładysz – od rodziny Palkajów i Wojtalów

+ Franciszka Strzelczyk – od Czesia z rodziną

+ Józef Leszczyk – od wnuczki Joasi z rodziną

+ Monika Schabowicz – od Bogusi z Lipiny z rodziną

+ Zenobia Stępień – od rodziny Uchrońskich

21 listopada, Sobota

7.00 * Dziękczynno – błagalna w 50 r. ślubu

17.00 1) + Stanisława, Bronisław Walasińscy, Marianna, Stanisława, Tomasz, Alfred Kapela

2) + Magdalena, Ignacy Kij

3) + Henryk Słowik – 17. Msza święta  gregoriańska

22 listopada, Niedziela, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

7.30 1) + Jan, Pelagia, Zenon Zdybowicz, Krzysztof, Janusz Pawelczuk

2) + Henryk Słowik – 18 Msza święta  gregoriańska

10.30 + Adam, Katarzyna, Zdzisław Zdunek, Antoni Ptak, Józef Pułka

12.00 Za Parafian Jubileusze

*O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla ks. Kanonika Janusza Chylewskiego- z racji imienin

15.00 Msza święta zbiorowa

+ Stefan Koperski

+ Aleksandra Filocha

+ Jacek Cieśla – od kuzynów Krzysztofa, Ewy, Grzegorza i Joanny z rodzinami

+ Tadeusz Woźniak – od rodziny Czołnowskich

+ Tadeusz Łużak – od rodziny Łużaków i Marczaków

+ Bogdan Belica w 2 r. śm. Pelagia, Jan, Mirosław Belica, Stanisława Włodarczyk w 6 r. śm. Władysław, Felicja Ciesielscy, Cecylia, Józef Zabłoccy

+ Stanisław Grabas – od Karola Nicponia z Częstochowy

+ Sebastian Barczak – od Dyrekcji i Pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pajęcznie

+ Zdzisława Kwiatkowska – od członkiń Koła Żywego Różańca z Dylowa Rządowego

+ Eugeniusz, Krystyna Wypych – od Krystyny Słupińskiej

+ Karol Tulejski – od koleżanek Anny

+ Henryka Gładysz – od Działu Rehabilitacji i Administracji przy SP ZOZ Pajęczno

+ Franciszka Strzelczyk – od rodziny Charciarków i Bębnów

+ Józef Leszczyk – od wnuczki Klaudii i Magdaleny z rodziną

+ Monika Schabowicz – od rodziny Plesińskich

+ Halina Dźbik – od brata Mariana z żoną
+ Janina Kacprzak –
od sąsiadów z bloku

9 listopada, Poniedziałek, święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

7.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

17.00 1) + Henryk Słowik – 5 Msza św. gregoriańska

2) + Michał Noremberg w 11 r. śm., Stanisław, Weronika Kulińscy, Leonard, Apolonia Noremberg

10 listopada, Wtorek, wspomnienie św. Leona Wielkiego

7.00 + Józef Leszczyk – od uczestników pogrzebu

17.00 1) + Henryk Słowik – 6 Msza św. gregoriańska

2) + Stanisław Grabas – od syna Pawła z rodziną

11 listopada, Środa, wspomnienie św. Marcina

7.00 + Henryk Słowik – 7 Msza św. gregoriańska

9.00 * W intencji Ojczyzny

17.00 1) + Seweryn Pluciński w 30 r. śm.

2) + Wiktoria w r. śm., Józef Ruchniak ich rodzice

12 listopada, Czwartek

7.00 + Monika Schabowicz – od uczestników pogrzebu

17.00 1) rez. Czerwińska

2) + Henryk Słowik – 8 Msza św. gregoriańska

13 listopada, Piątek

7.00 + Stanisław Dybowski

17.00 1) Msza św. z nabożeństwem fatimskim

2) + Henryk Słowik – 9 Msza św. gregoriańska

14 listopada, Sobota

7.00 + Henryk Słowik – 10 Msza św. gregoriańska

17.00 1) + Helena w 30 r. śm., Marian Zadworni

2) + Anna, Czesław, Anna-Jolanta Lewera, zm. z rodziny Lewerów
i Grabarczyków, dusze w czyśćcu cierpiące
 

15 listopada, Niedziela, XXXIII Niedziela Zwykła

7.30 +Helena, Jan Majka

10.30 1) + Irena Popiel – od męża z dziećmi

2) + Henryk Słowik – 11 Msza św. gregoriańska

12.00 Za Parafian Jubileusze

1) *O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski w życiu codziennym dla Łukasza w 30 r. urodzin

*O Boże błogosławieństwo dla Leonarda Palmy w 70 r. urodzin

2) + Bogumiła, Tadeusz Lange w 5 r. śm

15.00 Msza święta zbiorowa

+ Patryk Koźmiński – od sąsiadów Rodków

+ Zofia, Marianna, Michał Hałaczkiewicz

+ Józef, Wacław, Krzysztof Pluskota; Jolanta Kuźniak z domu Pluskota

+ Jacek Cieśla – od wujka Marcina z rodziną

+ Tadeusz Woźniak – od rodziny Chylewskich

+ Tadeusz Łużak – od Krystyny Szmigiel z rodziną

+ Józef Zabłocki – od sąsiadów z Dylowa Rządowego

+ Stanisław Grabas – od Grzegorza i Marleny Gałkowskich

+ Sebastian Barczak – od Starosty i Pracowników Starostwa Powiatowego w Pajęcznie

+ Barbara Młynek – od koleżanki Anety z rodziną

+ Zdzisława Kwiatkowska – od sąsiadów z II klatki

+ Eugeniusz, Krystyna Wypych – od Dyrekcji i Pracowników Szpitala w Pajęcznie

+ Karol Tulejski – od rodzin Orzeszków i Karpińskich

+ Henryka Gładysz – od rodziny Koperów i Gniecioszków

+ Franciszka Strzelczyk – od Urszuli i Sławomira Krzak

+ Józef Leszczyk – od wnuczki Agaty z rodziną

+ Monika Schabowicz – od rodziny Grzesików i Bębnów

+ Stanisława Pałys – od siostry i brata z rodziną
+ Halina Dźbik –
od mamy Kazimiery

1 listopada, Niedziela, Uroczystość Wszystkich Świętych

7.30 1)+ Tadeusz Dłubak w 15 r. śm.
2) + Stefan, Wiesław, Janina Dłubak; Marianna Charciarek

10.30 + Mirosław Urgaczod córki Justyny z rodziną

12.00 + Monika Schabowicz – od wnuczki Moniki z rodziną

15.00 Pierwsza Msza święta oktawalna; modlitwa różańcowa z wypominkami oktawalnymi i jednorazowymi

2 listopada, Poniedziałek, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

7.00 * o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jerzego z racji 70-tych urodzin – od żony, dzieci i wnuków
9.00 + W intencji zmarłych Parafian

16.00 1)+ Stanisław, Regina Pawełoszek
2) * o zdrowie dla ks. Romana

16.30 Wypominki oktawalne
1) Druga Msza święta oktawalna
2) + Zdzisława Kwiatkowska – od brata Zygmunta z rodziną

3 listopada, Wtorek

7.00 + Stanisław Grabas – od rodziny Gałkowskich i Kupców
16.00 + Lucjan Leszek Błachowski w 17 r. śm.

16.30 Wypominki oktawalne
1) Trzecia Msza święta oktawalna

2) + Eugeniusz, Krystyna Wypych – od córki Bożeny z mężem

4 listopada, Środa

7.00 + Henryka Gładysz – od Firmy Pogrzebowej Paczyński

16.00 + Irena Dłubak w 1 r. śm., Stefan Dłubak

16.30 Wypominki oktawalne
Czwarta Msza święta oktawalna

5 listopada, Czwartek, pierwszy czwartek miesiąca

7.00 * w intencji powołań i powołanych
16.00 1) + Czesław Beśka w r. śm.

2) + Henryk Słowik – 1. Msza św. gregoriańska

16.30 Wypominki oktawalne
Piąta Msza święta oktawalna

6 listopada, Piątek, pierwszy piątek miesiąca

7.00 + Józef Leszczyk – od Firmy Pogrzebowej Paczyński

16.00 + Henryk Słowik – 2. Msza św. gregoriańska

16.30 Wypominki oktawalne
Szósta Msza święta oktawalna

7 listopada, Sobota

7.00 * Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
16.00 1) * o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Martyny w 17 r. ur.
2) + Henryk Słowik – 3. Msza św. gregoriańska

16.30 Wypominki oktawalne
Siódma Msza święta oktawalna

8 listopada, XXXII Niedziela Zwykła

7.30 * O Boże błogosławieństwo dla Michaliny w rocznicę urodzin
10.30 * w intencji dzieci urodzonych w listopadzie
12.00 + Henryk Słowik – 4. Msza św. gregoriańska
15.00 Ósma Msza święta oktawalna
modlitwa różańcowa z wypominkami oktawalnymi

12 października, Poniedziałek

7.00 + Beata Krzak w 3 r. śm. – od Sławka i Basi

17.001) + Mieczysław Szczęsny w 4 r. śm.

2) + Dusze czyśćcowe

13 października, Wtorek, Wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego

7.00 + Zdzisława Kwiatkowska – od uczestników Pogrzebu

17.00 Msza święta z nabożeństwem fatimskim

14 października, Środa

7.00 + Eugeniusz Wypych – od ZP Hades

17.00 1) + Henryk Słowik – od siostry Krystyny z rodziną

2) + Edward, Helena, Czesław Posmyk

15 października, Czwartek, Wspomnienie Św. Teresy z Avila

7.00 + Karol Tulejski – od ZP Hades

17.00 1) + Mirosław Konieczny w r. śm.

2) + Jan Engel w r. śm

16 października, Piątek, Wspomnienie św. Jadwigi

7.00*O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jadwigiz racji imienin

17.00 Msza św. o Bożym Miłosierdziu

+ Jacek Cieśla – od rodziny Jeziorskich

+ Tadeusz Woźniak – od swatów Grażyny i Marka Krauckich

+ Tadeusz Łużak – od rodziny Baran i Kapuścińskich

+ Regina Pluskota – od koleżanek córki Danusi

+ Józef Zabłocki – od kolegów Arka z pracy

+ Henryk Słowik – od rodziny Grodzińskich i Chwilczyńskich

+ Stanisław Grabas – od sąsiadów Cieślów i Słupińskich

+ Sebastian Barczak – od uczestników pogrzebu

+ Eugeniusz Wypych – od Krystyny Słupińskiej

+ Zdzisława Kwiatkowska – od Sławomira i Jolanty z dziećmi

+ Władysław, Jan, Stanisława zm. ich rodzice, Stefan, Marianna,    Jan, Stanisława, Teresa Koperscy

+ Karol Tulejski – od chrześniaka Ireneusza

17 października, Sobota
7.00 *W pewnej intencji
17.00 1)18 r. urodzin Kacpra i w 40 r. urodzin Marcina Wzientek

2) + Adam, Katarzyna, Zdzisław Zdunek, Antoni Ptak, Józef Pułka

18 października, Niedziela, XXIX Niedziela Zwykła

7.30 *O zdrowie Boże błogosławieństwo dla Sabiny Bernaś w 90 r. urodzin

10.30 1) + Irena Popiel – od syna Piotra z rodziną

2) *W intencji ks. Proboszcza Łukasza – z racji imienin

12.00* Za parafian

*Renata i Aleksander Olejnik w 1 r. ślubu

*Helena i Henryk Zjawioni w 35 r. ślubu

15.00Msza św. zbiorowa

+ Jacek Cieśla – od kolegi Sylwka Cieśli z rodziną

+ Tadeusz Woźniak – od kuzynek Lilii, Wandy i Basi z rodzinami

+ Tadeusz Łużak – od Heni z rodziną

+ Regina Pluskota – od chrześniaka Janka z rodziną

+ Józef Zabłocki – od Zygmunta Zabłockiego z żoną

+ Stanisław Grabas – od rodziny Gałków

+ Sebastian Barczak – od Dyrekcji i Pracowników Powiatowej Pływalni w Pajęcznie

+ Eugeniusz Wypych – od Zdzisławy Wodzisławskiej, Marii Sadek i Zofii Krążyńskiej

+ Zdzisława Kwiatkowska – od rodziny Lęgowskich

+ Karol Tulejski – od teściowej

+ Henryka Gładysz – od Ani i Sławka z rodzinami

14 września, Poniedziałek, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7.00 + Dusze czyśćcowe

17.00 + Teofil, Marianna Zdybowicz w 17 r. śm. – od Anieli z rodziną

 

15 września, Wtorek, Wspomnienie NMP Bolesnej

7.00 + Wojciech, Stefania, Ignacy, Wiktoria, Stanisław Popiel, zmarli z rodziny Koperskich, Józef Melka

17.00 1) + Anna Mojsa – od Beatki i Marka Musialskich

2) + Pelagia, Kazimierz Zając

 

16 września, Środa

7.00 + Janina Wdowczyk – od Marka z rodziną

17.00 1) + Aneta Krystaszek – od chrzestnej z mężem

2) + Krzysztof Parkitny – od córki Sandry z Łukaszem

 

17 września, Czwartek

7.00 * Dziękczynna za udany zabieg operacyjny z podziękowaniem za Bożą opiekę

17.00 1) + Stanisław Kuśmierek w 4 r. śm.

2) + Józef, Anna, Cieśla, Józef Modliński

 

18 września, Piątek, Święto Św. Stanisława Kostki

7.00 Za Parafian

17.00 Msza św. o Miłosierdziu Bożym

+ Jacek Cieśla – od szwagierki Brygidy z rodziną

+ Tadeusz Łużak – od Ewy Szmigiel z rodziną

+ Tadeusz Woźniak – od Klaudii Rełkowskiej

+ Henryk Słowik – od rodziny Słowików z Bieżenia

+ Regina Pluskota – od chrześniaka Janka z rodziną

+ Józef Zabłocki – od sąsiadów z Dylowa Rządowego

+ Cecylia Urbańska – od sąsiadów z Dylowa Szlacheckiego

+ Stanisław Grabas – od Janiny z rodziną

19 września, Sobota

7.00 + Jerzy Kowalczyk – od sióstr i braci
16.00 ślub

17.00 1)+ Ryszard Skibiński w r. śm. rodziców Helena, Mieczysław, Władysława, Józef, Tadeusz Derek, Feliksa Lawrynowicz

2) + Regina Pluskota – od córki Danusi z rodziną

20 września, Niedziela, XXV Niedziela Zwykła

7.30 + Robert Kowalczyk w 3 r. śm

10.30 + Józef, Czesława Lewandowscy ich rodzice – od syna Jana
z rodziną

12.00 * Jubileusze:

*18 r. urodzin Nadii Koperskiej

*18 r. urodzin Patryka Stanika

15.00 Msza święta zbiorowa

+ Tomasz, Janina, Władysław, Palma

+ Franciszka Michalska

+ Kazimierz, Leokadia, Janina Dłubak ich rodzice, zięciowie, siostra Marianna

+ Jacek Cieśla – od szwagierki Edyty z synami

+ Tadeusz Woźniak – od kuzyna Michała i Alicji Stępniów

+ Tadeusz Łużak – od Oli i Janusza Pawełoszków

+ Stanisław, Lucjan Wielgosik, Antonina, Stanisław Rus, Jadwiga, Stefan Wielgosik, Zenon Drabik

+ Henryk Słowik – od rodziny Woźniaków i Piątkowskich

+ Krzysztof Parkitny – od cioci Józefy Parkitnej

+ Regina Pluskota – od chrześnicy Barbary z rodziną

+ Józef Zabłocki – od Krysi Belica z rodziną

+ Cecylia Urbańska – od sąsiadów z Dylowa Szlacheckiego

+ Iwona Drabik – od Marzeny i Wioli

+ Stanisław Garbas – od rodziny Hamarów

+ Zygmunt Chwal w 19 r. śm jego rodzice i rodzeństwo

+ Danuta Mucha w 20 r. śm. jej rodzice i siostra

 

24 sierpnia, Poniedziałek, Święto świętego Bartłomieja Apostoła

7.00 + Janina Łuszczyk w 2 r. śm

17.00 * W intencji Bogu wiadomej

25 sierpnia, Wtorek

7.00 + Cecylia, Jan Ciępka

17.00 + Cecylia Urbańska – od syna Marka

26 sierpnia, Środa, Uroczystość NMP Częstochowskiej

9.00 + Henryk Słowik – od siostry Maryli z rodziną

12.00 + Władysław Hałaczkiewicz i jego rodzice

17.00 * W 20 r. ślubu Kariny i Krzysztofa o Boże błogosławieństwodla  całej rodziny

27 sierpnia, Czwartek, Wspomnienie św. Moniki

7.00 + Cecylia Urbańska – od Anny Sadowskiej i Izabeli z rodziną

17.00 1) W intencji czcicieli Krwi Chrystusa

2) W intencji grupy AA

28 sierpnia, Piątek, Wspomnienie Św. Augustyna

7.00 + Henryk Słowik – od ZP Hades
17.00 + Halina Pająk – od siostry Elżbiety

29 sierpnia, Sobota, Wspomnienie męczeństwa Św. Jana Chrzciciela

7.00 + Krzysztof Parkitny – od braci: Włodka, Sławka i Tadka

17.00 + Cecylia Urbańska – od syna Stanisława z rodziną

30  sierpnia, Niedziela, XXII Niedziela Zwykła

7.30 + Tadeusz Buda, jego rodzice Helena i Czesław Buda

10.30 + Józef Dłubak w 51 r. śm. Janina, Wiktoria, Wacław Dłubak; Helena, Lucjan, Tadeusz Usarkiewicz

12.00 * Za Parafian

15.00 Msza święta zbiorowa

+ Jacek Cieśla – od koleżanek i kolegów z firmy SPOLLTED

+ Tadeusz Łużak – od rodziny Wilkoszewskich i Hałaczkiewiczów

+ Tadeusz Woźniak – od rodziny Michalaków

+ Regina Pluskota – od koleżanek córki Danusi

+ Józef Zabłocki – od Zygmunta Zabłockiego z żoną

+ Henryk Słowik – od rodziny Mazurków z Chorzowa

+ Krzysztof Parkitny – od szwagierki Maryli z rodziną

+ Cecylia Urbańska – od rodziny Borowik i Kaweckich

+ Janina Chwal w 5 r. śm., Bernard, zmarłych rodziców i rodzeństwo

 

PRZYPOMINAMY
O OBOWIĄZKU

ZASŁANIANIA

UST I NOS

2 sierpnia, Niedziela, XVIII Niedziela Zwykła

7.30 Msza święta zbiorowa za Zmarłych:
+ Jacek Cieśla
– od Krzysztofa i Aliny Chwal
+ Tadeusz Woźniak
– od rodziny Czołnowskich
+ Tadeusz Łużak
– od Ireny Musiał z rodziną
+ Cecylia Urbańska
– od uczestników pogrzebu
+ Krzysztof Parkitny
– od szwagra Wiesława z synem
+ Wiesława Szatan
– od uczestników pogrzebu

10.30 + Zbigniew Kuchciak i zmarli z rodziny Kuchciaków; Bronisława, Mieczysław Ząbkiewicz i zmarli z rodziny Wachów; Elżbieta, Ryszard Kuźnik; Krystyna, Bolesław Rokowscy

12.00 1) * w 1 rocznicę ślubu Klaudii i Bartłomieja
2) * w 1 rocznicę urodzin Emilki

15.00 + Mieczysław Dłubak w 2 rocznicę śmierci; Weronika, Antoni, Ryszard Jaworscy; Marianna, Stanisław, Tadeusz Dłubak; Mieczysław Gajęcki; Zenon Skoczylas i zmarli z rodziny.

3 sierpnia, Poniedziałek

7.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 + Kazimiera Dyła

4 sierpnia, Wtorek, wspomnienie św. Jana Marii Vianneya

7.00 + Wiesława Szatan – od Zakładu Pogrzebowego Hades
17.00 * w pewnej intencji

5 sierpnia, Środa

7.00 + Anna Mojsa – od Dorotki i Tadeusza Bębnów z Więcek
17.00 + Mirosław Bęben – od kuzynki Bogumiły z dziećmi

6 sierpnia, Czwartek, święto Przemienienia Pańskiego

7.00 * w intencji powołań
9.00 * Za Parafian

17.00 * w pewnej intencji

7 sierpnia, Piątek, pierwszy piątek miesiąca

7.00 + Władysław Łyko w 11 r. śm., Jan, Weronika Łyko; Janina, Władysław, Kazimierz, Krzyś Kacprzak; Zofia, Paweł Kuśmierczyk

17.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

8 sierpnia, Sobota, wspomnienie św. Dominika

7.00 + Leszek Olejnik – od Grażyny Zakrzewskiej z rodziną
17.00 * o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Andrzeja Ścigaływ 65  rocznicę urodzin – od rodziny; i w 2 r. urodzin Leonka

9 sierpnia, Niedziela, XIX Niedziela Zwykła

7.30 + Andrzej, Marianna, Antonina Kluska i ich dzieci

10.30 * w intencji dzieci urodzonych w sierpniu

12.00 Za Parafian
* w intencji 60 r. ślubu Zofii i Stanisława Cocyk

15.00 Msza święta zbiorowa
+ Mariusz Pułka
– od mieszkańców Tuszyna
+ Jacek Cieśla – od kolegów Marka, Mariana, Andrzeja Klimczak
+ Tadeusz Woźniak – od rodziny Orysiów
+ Tadeusz Łużak – od Haliny Górskiej
+ Halina w 30 r. śm., Eugeniusz Zabraniak – od córki Grażyny z rodziną
+ Janina w 1 r. śm., Marian Łuccy
– od rodziny Lipińskich
+ Cecylia Urbańska
– od Stefana Krawczyka z rodziną
+ Krzysztof Parkitny – od sąsiadów z klatki I
+ Wiesława Szatan – od wnuczki Marty z rodziną
+ Wacław Zakrzewski w 2 rocznicę śmierci
+ Regina Pluskota – od kuzynki Wiesi z rodziną
+ Józef Zabłocki – od Krysi Belica z rodziną
+ Henryk Słowik – od rodziny Słowików z Bieżenia
+ Jerzy Kowalczyk – od bratowej Elżbiety z rodziną

 

6 lipca, Poniedziałek

7.00 + Monika w r. śm., Leszek, Mirosław Bednarscy; Wanda Wróż i jej rodzice; Bronisława Wodzisławska

17.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące

7 lipca, Wtorek

7.00 + Cecylia Urbańska – od Róży Żywego Różańca z Dylowa Szlacheckiego
17.00 1) + Anna Mojsa – od córki Urszuli z mężem
2) + Mariusz Pułka – od siostry Justyny z mężem i synami

8 lipca, Środa, wspomnienie św. Jana z Dukli

7.00) * o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Elżbiety z okazji imienin

17.00 + Stanisława Szatan

9 lipca, Czwartek

7.00 + Cecylia Urbańska – od Zakładu Pogrzebowego Hades

17.00 + Tadeusz Łużak – od córki Iwony z mężem

10 lipca, Piątek

7.00 * dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla siostry Weroniki w 31 r. ur., oraz dla Łukasza
17.00 + Anna Kowalczyk – od wnuka Michała

11 lipca, Sobota, święto św. Benedykta, patrona Europy

7.00 + Janina Grędocha – od siostrzeńca Marka z rodziną

17.00 + Pelagia, Feliks Borkowscy

12 lipca, Niedziela, XV Niedziela Zwykła

7.30 + Franciszek Usarek; jego rodzice; Wiktoria, Władysław Tomaszewscy

10.30 * w intencji dzieci urodzonych w lipcu

12.00 Za Parafian

15.00 Msza św. zbiorowa:

+ Kazimierz Sowiński w 10 r. śm.
+ Bogusława Ostrowska w 20 r. śm.
+ Regina Bzdak; Tadeusz Bzdak
+ Mariusz Pułka
– od cioci Ireny Pułka z rodziną
+ Jacek Cieśla
– od kuzyna Andrzeja Cieśli
+ Bogdan Olewiński
– od Barbary i Jerzego Zawadzkich z synem Grzegorzem
+ Tadeusz Woźniak
– od kuzynek Wandy, Lilii i Basi z rodzinami
+ Edward Pluskota
– od Elizy z rodziną
+ Tadeusz Łużak
– od szwagra Kazimierza z rodziną
+ Cecylia Urbańska
– od koleżanek i kolegów córki Eli z firmy Anita
+ Eugenia Leszczyk w 6 r. śm.
+ Cecylia, Franciszek Roman
+ Barbara Strzelczyk
– od brata Marka Urbańskiego z rodziną
+ Krzysztof Parkitny
– od chrześnicy Anety z rodziną

8 czerwca, Poniedziałek, Wspomnienie św. Jadwigi Królowej

7.00 + Stanisław, Józef Kolanek – od wnuczki Joanny z mężem Łukaszem

17.00 1) + Władysław, Antonina Kucharscy
2) + Janina, Kazimierz Dłubak ich zięciów, Marianna Charciarek

9 czerwca, Wtorek

7.00 + Tadeusz Woźniak – od brata Mariana z żoną Ewą i ich rodziną
17.00 1) + Ryszard Sygidus – od Joli z rodziną

2) * O Boże błogosławieństwo dla Sławomira Zadrożnego w 50 r. urodzin

10 czerwca, Środa

7.00) + Edward Pluskota – od chrzestnej z rodziną
17.001) + Tadeusz Łużak – od syna Krzysztofa z żoną

2) + Józef Iskra – od sąsiadów Maliszaków, Deptów i Popielów

11 czerwca, Czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7.30 * O Boże błogosławieństwo dla Wiktora Cytarzyńskiego z racji urodzin

10.30 * Za Parafian

12 czerwca, Piątek, Wspomnienie błogosławionych męczenników Ludwika Rocha Gietyngiera i Maksymiliana Binkiewicza i Towarzyszy

7.00 + Tadeusz Łużak – od ZP Hades
17.00 + Mieczysław w r. śm. Stanisława Błachowscy, zm. z rodziny Błachowskich

2) + Stefan, Alicja Okoń

13 czerwca, Sobota, Wspomnienie św. Antoniego z Padwy

7.00 + Tadeusz Woźniak- od uczestników pogrzebu

17.00 1) + Antoni Hałaczkiewicz zm. jego rodzice, teściowie, szwagrowie, Agata Krajewski

2) * W intencji Alana w 1 r. urodzin

3) + Antoni Ptak, jego rodzice Eugenia, Stanisław Ptak

14 czerwca, Niedziela, XI Niedziela Zwykła

7.30 + Adolf Leszczyk, Ewa, Piotr Cichowlas

10.30 *  W intencji dzieci urodzonych w czerwcu

12.00 * O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Moniki w 18 r. urodzin

15.00 Msza święta zbiorowa:

+ Jan Otola – od rodziny Raduckich z Toporowa
+ Ryszard Jędrzejczyk – od kolegi Dłubaka z rodziną
+ Mariusz Pułka – od kuzyna Krzysztofa z rodziną
+ Jacek Cieśla – od pracowników CERTO
+ Stanisław Pęciak – od rodziny Wilkoszewskich i Hałaczkiewiczów
+ Bogdan Olewiński – od Eli z rodziną
+ Antonina Klempa – od wnuczka Kamila z żoną
+ Tadeusz Łużak – od wnuczki Klaudii z rodziną
+ Ryszard Sygidus – od uczestników pogrzebu
+ Tadeusz Woźniak – od kuzyna Michała i Alicji Stępniów

25 maja, Poniedziałek

7.00 + Sławomir Bednarski – 20 gregoriańska

17.00 1) + Helena, Witold Słupińscy, Stefania, Stanisław Czerwińscy, bliscy zm. z ich rodzin
2) + Eugeniusz Siedlecki – od swatki Stasi

26 maja, Wtorek, Dzień Matki

7.00 + Sławomir Bednarski – 21 gregoriańska
17.00 1) + Czesława Kotynia, Genowefa Jagielska

2) + Janina, Sabina, Wacław Grzesik

27 maja, Środa

7.00 + Tadeusz Woźniak – od żony Lucyny
17.00 + Sławomir Bednarski – 22 gregoriańska

28 maja, Czwartek

7.00 + Sławomir Bednarski – 23 gregoriańska

17.00 1) *W intencji czcicieli Krwi Chrystusa

2) * W intencji grupy AA

29 maja, Piątek

7.00 + Edward Pluskota – od rodzeństwa i mamy
17.00 1) *O całkowite zaprzestanie grzechów aborcji- od Róży Św. Hiacynty Marto
2) + Sławomir Bednarski – 24 gregoriańska

30 maja, Sobota

7.00
17.00 1) + Piotr, Marianna Zdunek, Janina, Krystyna Król

2) + Sławomir Bednarski – 25 gregoriańska

31 maja, Niedziela, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

7.30 + Marcin, Marianna, Jan Walasińscy, zm. z rodzin Walasińskich, Hałaczkiewiczów; dusze w czyśćcu cierpiące

10.30 + Dariusz, Włodzimierz Lewandowscy – od taty z rodziną

12.00 1) + Marianna, Antoni Sygidus

2) + Sławomir Bednarski – 26 gregoriańska

15.00 Msza święta zbiorowa

+ Stanisław Zasępa zm. jego rodziców i teściów
+ Jan Otola – od sąsiadów Kucharskich
+ Ryszard Jędrzejczyk – od rodziny Mostowskich, Krystaszków i Tyków
+ Mariusz Pułka – od cioci Alicji
+ Jacek Cieśla – od wujka Marka z żoną
+ Stanisław Pęciak – od Eli i Bogdana Okolewskich z dziećmi
+ Romuald Hałaczkiewicz – od sąsiada
+ Bogdan Olewiński – od sąsiadów Jolanty i Jerzego Hałaczkiewiczów
+ Antonina Klempa – od wnuczki Agnieszki z Michałem
+ Tadeusz Woźniak – od Klaudii Rełkowskiej

 

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.