Intencje

10 maja, Niedziela, V Niedziela Wielkanocna

7.30 + Franciszek Usarek

9.00 + Stanisława, Ignacy Ściebura, Krystyna, Stefan Biernaccy

10.30 *W intencji dzieci urodzonych w maju

12.00 1) + Marianna, Ignacy, Stanisław Piaseccy, Marianna Janus, zm. z rodziny Maliszaków
2)+ Sławomir Bednarski – 5 gregoriańska

3) * w intencji ks. Stefana

15.00 Msza święta zbiorowa

+ Stanisława, Edward Szatan; Stanisława, Tomasz Szatan; Zbigniew Jagieła; Marianna, Michał Jagieła
+ Józef, Stefania Kulka, Roman, Bronisława Bujak
+ Stanisław Tkaczyński – od żony z rodziną
+ Jan Łakomy – od Haliny Mostowskiej z rodziną
+ Helena, Aniela, Magdalena, Izydor Strugacz
+ Jan Otola –
od siostrzenicy Ireny z rodziną
+ Andrzej, Jadwiga Majorowicz, Jan, Czesława Kowalscy
+ Ryszard Jędrzejczyk – od kuzynki Wandy z rodziną
+ Mariusz Pułka – od wujka Wojciecha z rodziną
+ Jacek Cieśla – od kuzynów Krzysztofa, Ewy, Grzegorza, Joanny z rodzinami
+ Stanisław Pęciak – od Moniki i Piotra Koperskich
+ Romuald Hałaczkiewicz – od sąsiadów Bogusława i Wiesławy Hałaczkiewiczów
z rodziną
+ Bogdan Olewiński – od Barbary i Jerzego Zawadzkich z synem Grzegorzem
+ Antonina Klempa – od rodziny Pieluchów oraz Kasi z rodziną

18.00 *W intencji pewnych osób o Boże błogosławieństwo

11 maja, Poniedziałek

7.00 + Zdzisław Uchroński w 5 r. śm. – od żony z dziećmi

17.00 1)+ Sławomir Bednarski – 6 gregoriańska
2)+ Zenon Skoczylas w 6 r. śm., Wanda, Stanisław Paurowicz, Zygmunt, Ryszard Paurowicz

12 maja, Wtorek

7.00 + Sławomir Bednarski – 7 gregoriańska
17.00 1) + Władysław, Zenobia Zygoń

2) +Marianna, Władysław Wlaźlak

13 maja, Środa, Wspomnienie NMP Fatimskiej

7.00 + Sławomir Bednarski – 8 gregoriańska
17.00 1) * Nabożeństwo Fatimskie

2) + Antonina Klempa – od córki Stanisławy z rodziną

14 maja, Czwartek, święto Św. Macieja Apostoła

7.00 + Sławomir Bednarski – 9 gregoriańska

17.00 1) + Bogdan Olewiński – od chrzestnego Tadeusza z rodziną

2)+ Zdzisława, Halina, Włodzimiera, Krystyna, Józef

15 maja, Piątek

7.001) + Sławomir Bednarski – 10 gregoriańska
2) + Danuta Bociąga – od rodziny Drabów
17.00 Msza święta o Miłosierdziu Bożym:

+ Jan Łakomy – od Stanisławy Hylewskiej z rodziną
+ Ryszard Jędrzejczyk – od Agaty i Jarka z rodzinami
+ Jacek Cieśla – od Roberta,Grzegorza, Ewy z rodzinami
+ Stanisław Pęciak – od Józefa Nagieł i Bogusi Lamarskiej
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Kulisiów z rodziną
+ Bogdan Olewiński – od Justyny i Jacka Binieckich
+ Antonina Klempa – od wnuczka Marcina z rodziną

16 maja, Sobota, święto św. Andrzeja Boboli patrona Polski

7.00 + Antonina Klempa- od chrześniaka Stanisława Iwańskiego z rodziną
17.00 1) +Urszula Łakoma

2)+ Sławomir Bednarski – 11 gregoriańska

3)+ Ireneusz Wieczorek – od córek

17 maja, Niedziela, VI Niedziela Wielkanocna

7.30 + Adolf Leszczyk, Ewa, Piotr Cichowlas

9.00 + Józefa Ignatowicz w 10 r. śm., Eugeniusz Ignatowicz, Lucyna Popiel

10.30 1)+Tomasz Kałwak w 8 r. sm., zm. jego dziadków
2)+ Sławomir Bednarski – 12 gregoriańska

12.00 JUBILEUSZE:

*O zdrowie i potrzebne łaski dla Stefani Rozumek i Ryszarda – z okazji dnia mamy

15.00 Msza święta zbiorowa

+Zofia, Marianna, Michał Hałaczkiewicz
+ Jan Łakomy – od sąsiadów Ciesielskich
+ Zuzanna Cichowlas w 1 r. śm.
+ Henryk Cichowlas w 24 r. śm. zm. z ich rodzin
+ Jan Otola –
od Józefa Cieśli i rodziny Bąków
+ Ryszard Jędrzejczyk – od Eli i Bogdana z dziećmi
+ Mariusz Pułka – od wujka Zdzisława z rodziną
+ Jacek Cieśla – od Leona i Barbary Białek
+ Stanisław Pęciak – od sąsiadów z III klatki
+ Józef Pęciak – od sąsiadów z bloku Rekreacyjna 3
+ Bogdan Olewiński – od Grażyny i Ryszarda Kij
+ Antonina Klempa – od Eugeniusza Pielucha z rodziną

18.00 + Janina Klimczak – od rodziny Kowackich

3 maja, Niedziela, IV Niedziela Wielkanocna Dobrego Pasterza

7.30 Msza św. zbiorowa

+ Tadeusz Łuszczyk, zm. jego rodziców i teściów, brat Henryk
+ Jan Łakomy – od Wacławy Bęben i rodziny Szadkowskich
+ Jan Otola –
od rodziny Zakrzewskich
+ Mariusz Pułka – od mieszkańców wsi Tuszyn
+ Jacek Cieśla – od cioci Ani z mężem
+ Stanisław Pęciak – od sąsiadów z II klatki
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Gieni Wawrzak
+ Bogdan Olewiński – od sąsiadów Stępień
+ Józef Pęciak – od uczestników pogrzebu
+ Antonina Klempa – od kolegów z  pracy Mariana, Jurka, Krystyny i Kazimierza

9.00 *O zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Sławomira i Marty w 6 r. ślubu i o potrzebne łaski dla Jasia i Ani

10.30 + Jan, Pelagia, Zenon Zdybowicz, Krzysztof, Janusz Pawelczuk

12.00 1) w intencji Ojczyzny
2) + ks. Zygmunt Pilarczyk

15.00 + Irena Popiel – od męża z dziećmi

18.00 *O Boże błogosławieństwo dla Izabeli i Marcela z dziećmi

4 maja, Poniedziałek, wspomnienie św. Floriana

7.00 + Dusze czyśćcowe

17.00 1) +Marianna, Piotr Zdunek, Janina, Krystyna Król        
2)+ Karol Jasny w r. urodzin

3) *W 1 r. urodzin Malwinki o zdrowie i Boże błogosławieństwo

5 maja, Wtorek

7.00 + Mariusz Pułka – od ZP Paczyński
17.00 1) + Bogdan Olewiński – od siostrzeńca Jacka

2) + Anastazja, Piotr Ścigała

6 maja, Środa, Świętych Apostołów Filipa i Jakuba

7.00 + Sławomir Bednarski – 1 Msza św. gregoriańska
17.00 1) +Janina Ranoszek – od Stasia Ranoszka z rodziną

2) + Antonina Klempa – od córki Wandy z rodzin

7 maja, Czwartek, pierwszy czwartek miesiąca

7.00 1) + Stanisław, Wiesław, Tadeusz Zasadzińscy ich rodzice Marianna, Walenty

2) *W intencji powołań

17.00 1)+Waleria, Michał Ptak zm. ich rodziców

2)+ Sławomir Bednarski – 2 Msza św. gregoriańska

8 maja, Piątek, Uroczystość świętego Stanisława BM, patrona Polski

7.001) + Sławomir Bednarski – 3 Msza św. gregoriańska
2) *O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w dalszym życiu dla Stanisławy z racji imienin – od syna Marka z rodzina i synowej Jolanty
17.00 1) + Mieczysław, Stanisława, Wiesław Posmyk

2) + Stanisław Stachera

9 maja, Sobota

7.00 + Sławomir Bednarski – 4 Msza św. gregoriańska
17.00 1) + Helena, Jan Majka

2)+ Józef, Stanisława, Ryszard, Ewa Jurczak, Mirosław Konieczny

10 maja, Niedziela, V Niedziela Wielkanocna

7.30 + Franciszek Usarek

9.00 + Stanisława, Ignacy Ściebura, Krystyna, Stefan Biernaccy

10.30 *W intencji dzieci urodzonych w maju

12.00 1) + Marianna, Ignacy, Stanisław Piaseccy, Marianna Janus, zm. z rodziny Maliszaków
2) +Sławomir Bednarski – 5 Msza św. gregoriańska

15.00 Msza Św. zbiorowa

+ Stanisława Szatan
+ Józef, Stefania Kulka, Roman, Bronisława Bujak
+ Stanisław Tkaczyński – od żony z rodziną
+ Jan Łakomy – od Haliny Mostowskiej z rodziną
+ Helena, Aniela, Magdalena, Izydor Strugacz
+ Jan Otola –
od siostrzenicy Ireny z rodziną
+ Andrzej, Jadwiga Majorowicz, Jan, Czesława Kowalscy
+ Ryszard Jędrzejczyk – od kuzynki Wandy z rodziną
+ Mariusz Pułka – od wujka Wojciecha z rodziną
+ Jacek Cieśla – od kuzynów Krzysztofa, Ewy, Grzegorza, Joanny z rodzinami
+ Stanisław Pęciak – od Moniki i Piotra Koperskich
+ Romuald Hałaczkiewicz – od sąsiadów Bogusława i Wiesławy Hałaczkiewiczów
z rodziną
+ Bogdan Olewiński – od Barbary i Jerzego Zawadzkich z synem Grzegorzem
+Antonina Klempa – od rodziny Pieluchów oraz Kasi z rodziną

18.00 *W intencji pewnych osób o Boże błogosławieństwo

26 kwietnia, Niedziela, III Niedziela Wielkanocna

7.30 + Mieczysław, Stanisława, Wiesław Posmyk

9.00 + Wanda Drabik, Cecylia, Zbigniew Żelichowscy, dusze
w czyśćcu cierpiące

10.30 + Krystyna Zamora – od mieszkańców bl. Rekreacyjna 7

12.00 + Sabina, Józef Melczyńscy, Marianna, Michał Stępień

15.00 Msza Św. zbiorowa

+ Stanisław Tkaczyński – od córki z rodziną
+ Jan Łakomy – od rodziny Bujaków
+ Jan Otola –
od rodziny Jędrzejczyków
+ Jerzy Charciarek w 3 r. śm.
+ Ryszard Jędrzejczyk – od Stasi z rodziną
+ Mariusz Pułka – od właścicieli oraz pracowników firmy Kiepurex
+ Jacek Cieśla – od kuzynki Haliny Bąk z rodziną
+ Stanisław Pęciak – od rodziny Wilkoszewskich i Hałaczkiewiczów
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Janka z rodziną
+ Bogdan Olewiński – od rodziny Plesińskich
+ Antonina Klempa – od Gienka z Sosnowca z rodziną
+ Anna Mojsa – od wnuczki Małgorzaty z rodziną

18.00 * O zdrowie dla Elżbiety – od brata

27 kwietnia, Poniedziałek

7.00 + Stanisław Popiel, Anna Głowacka, Jolanta Krzak i jej mąż; Beata Krzak

17.00 + Anna Mojsa – od rodziny Płucienników z Działoszyna

28 kwietnia, Wtorek

7.00 * O szczęśliwy przebieg operacji dla Janiny
17.00 1) + Anna Mojsa – od wnuczków Mariusza i Darka z rodzinami

2) * W intencji Róży Różańcowej rodziców za dzieci Św. Joanny B. Molla

29 kwietnia, Środa

7.00 * Za Parafian
17.00 1) + Bogdan Olewiński – od chrześniak Łukasza

2) *O zaprzestanie grzechów aborcji

30 kwietnia, Czwartek

7.00 + Anna Mojsa – od Heleny Zjawionej i Teresy Modlińskiej

17.00 1)*W intencji czcicieli Krwi Chrystusa

2)*W intencji grupy AA

1 maja, Piątek, pierwszy piątek miesiąca

7.00 + Janina w r. śm. Mirosław, Jan Urgacz, ich rodziców i rodzeństwo, Leszek, Mirosław Bednarscy
17.00 1) + Dusze w czyśćcu cierpiące

2) + Anna, Czesław Lewera, zm. z rodziny Lewerówi Grabarczyków,
dusze w czyśćcu cierpiące, Anna-Jolanta Lewera

2 maja, Sobota, pierwsza sobota miesiąca; Uroczystość NMP Królowej Polski

7.00 * Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
17.00 1)+ Zygmunt Lewandowski w r. śm. – od żony z dziećmi

2) + Janina w r. śm., Mirosław, Jan Urgacz, zm. ich rodziców

3 maja, Niedziela, IV Niedziela Wielkanocna Dobrego Pasterza

7.30 Msza św. zbiorowa

+ Tadeusz Łuszczyk, zm. jego rodziców i teściów, brat Henryk

+ Jan Łakomy – od Wacławy Bęben i rodziny Szadkowskich
+ Jan Otola –
od rodziny Zakrzewskich
+ Mariusz Pułka – od mieszkańców wsi Tuszyn
+ Jacek Cieśla – od cioci Ani z mężem
+ Stanisław Pęciak – od sąsiadów z II klatki
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Gieni Wawrzak
+ Bogdan Olewiński – od sąsiadów Stępień
+ Józef Pęciak – od uczestników pogrzebu
+ Antonina Klempa – od kolegów z  pracy Mariana, Jurka, Krystyny
i Kazimierza

9.00 * O zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Sławomira i Marty w 6 r. ślubu i o potrzebne łaski dla Jasia i Ani

10.30 + Jan, Pelagia, Zenon Zdybowicz, Krzysztof, Janusz Pawelczuk

12.00 + ks. Zygmunt Pilarczyk

15.00 + Irena Popiel – od męża z dziećmi

18.00 * O Boże błogosławieństwo dla Izabeli i Marcela z dziećmi

19 kwietnia, Niedziela, Niedziela Miłosierdzia Bożego

7.30 1) + Marianna Sowa, zm. z rodziny Mielczarków i Słowików

2) + Józefa, Konstanty Wesołowscy

10.30 + Jan, Stanisława Soboń, Regina, Kazimierz Soboń, Natalia, Józef Wrona, Marianna, Marian Mateja – od rodziny Matejów i Lewandowskich

12.00 *Jubileusze

*W 30 r. ślubu Marleny i Grzegorza

*Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w 90 r. urodzin dla Stanisławy 
*Dziękczynna w 82 r. ur. Natalii

15.00 Msza Św. zbiorowa

+ Jan Łakomy – od rodziny Jagusztyn z Przemyśla
+ Jan Otola –
od rodziny Krawców z Wielunia
+ Marian Harciarek – od sąsiadów Gajęckich i Stasiaków z ul. Sadowej
+ Ryszard Jędrzejczyk – od mieszkańców ul. Chopina
+ Mariusz Pułka – od sąsiadów Eweliny i Michała i Kasi  z rodzinami
+ Jacek Cieśla – od wujka Mariana z rodziną
+ Stanisław Pęciak – od rodziny Rosów z Wręczycy
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Staśka z rodziną
+ Józef Pęciak – od sąsiadów z bloku Rekreacyjna 3
+ Bogdan Olewiński – od Alicji i Krzysztofa Błaszczyk i Stanisława Dzieszkowskiego
+ Antonina Klempa – od wnuka Kamila z żoną

20 kwietnia, Poniedziałek

7.00 + Cecylia, Jan Ciępka

17.00 1) + Bogdan Olewiński – od siostry Haliny z mężem

2) + Antonina Klempa – od córki Wandy z rodziną

21 kwietnia, Wtorek

7.00 + Antoni Marek
17.00 1) + Anna Mojsa – od wnuczki Magdaleny z rodziną
2) + Józef Pęciak – od Dyrekcji, Kierownictwa i pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kłobucku

22 kwietnia, Środa

7.00 + Jan, Pelagia, Zenon, Zdybowicz, Krzysztof, Janusz Pawelczuk
17.00 1) + Józef, Władysława, Ryszard Gajęccy, Halina Dłubak
2) + Krystyna Zamora
– od mieszkańców bloku Rekreacyjna 7

23 kwietnia, Czwartek, Uroczystość świętego Wojciecha BM, głównego Patrona Polski

7.00 +Wojciech Szlenk z racji imienin, jego rodzice Marianna, Bolesław

17.00 1)*O Boże błogosławieństwo dla Wojciecha Cytarzyńskiego – z racji imienin
2)*O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Beaty i Jarosława

z racji 20 rocznicy ślubu

3)*O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Teresy i Marka Brożynów
z racji 32 rocznicy ślubu 

24 kwietnia, Piątek

7.00 + Janina Ranoszek – od Stasia Ranoszka z rodziną
17.00 +Bogdan Olewiński – od chrześnicy Agaty z mężem

25 kwietnia, Sobota, święto św. Marka Ewangelisty

7.00 + Antonina Klempa – od chrześnicy Czesławy z rodziną
17.00 *O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Anny i Józefa Kozłowskichz racji 50 rocznicy ślubu

26 kwietnia, Niedziela, III Niedziela Wielkanocna

7.30 + Mieczysław, Stanisława, Wiesław Posmyk

9.00

10.30 + Krystyna Zamora – od mieszkańców bloku ul. Rekreacyjna 7

12.00 + Sabina, Józef Melczyńscy, Marianna, Michał Stępień

15.00 Msza św. zbiorowa

+ Jan Łakomy – od rodziny Bujaków
+ Jan Otola –
od rodziny Jędrzejczyków
+ Jerzy Charciarek w 3 r. śm.
+ Stanisław Tkaczyński –
od córki z rodziną
+ Ryszard Jędrzejczyk – od Stasi z rodziną
+ Mariusz Pułka – od właścicieli oraz pracowników firmy Kiepurex
+ Jacek Cieśla – od Haliny Bąk z rodziną
+ Stanisław Pęciak – od rodziny Wilkoszewskich i Hałaczkiewiczów
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Janka z rodziną
+ Bogdan Olewiński – od rodziny Plesińskich
+ Antonina Klempa – od Gienka z Sosnowca z rodziną
+ Anna Mojsa – od wnuczki Małgorzaty z rodziną

18.00

13 kwietnia, Poniedziałek Wielkanocny

7.30 + Adolf Leszczyk, Piotr i Ewa Cichowlas

10.30 + Magdalena, Ignacy Kij – od syna z rodziną

12.00 + Mieczysław, Stanisława, Wiesław Posmyk

15.00 + Wiesław Siwiaszczyk; Helena, Józef Brzezowscy, Halina Banaszkiewicz; Antonina Błasik

 

14 kwietnia, Wtorek w Oktawie Wielkanocy

7.00 + Anna Mojsa – od syna Janka z rodziną
17.00 1) *  o Boże błogosławieństwo dla Klaudii i Jakuba Jura w 18 r. ur. – od dziadków Kucharskich
2) + Antoni Marek 

15 kwietnia, Środa w Oktawie Wielkanocy

7.00 + Janina Ranoszek – od Zakładu Pogrzebowego Paczyński
17.00 1) + Józef Pęciak – od córki Marzeny z rodziną
2) + Joanna w r. śm., Stanisław, Jan Schabowicz

16 kwietnia, Czwartek w Oktawie Wielkanocy

7.00
17.00 1) + Jacek Cieśla – od chrzestnego z żoną
2) + Bogdan Olewiński – od mamy

11 kwietnia, Piątek w Oktawie Wielkanocy

7.00
17.00 Msza święta o Miłosierdziu Bożym
+ Jan Łakomy – od rodziny Świątków
+ Mariusz Pułka
– od koleżanek i kolegów z Zasadniczej Szkoły Zawodowej
+ Jacek Cieśla –
od Beaty, Adama, Bożenki i Łukasza z rodzinami
+ Stanisław Pęciak – od Eli i Bogdana Okolewskich z rodziną
+ Romuald Hałaczkiewicz – od sąsiadów Bogusława i Wiesławy Hałaczkiewiczów
z rodziną
+ Bogdan Olewiński – od Eli z rodziną
+ Antonina Klempa – od wnuka Pawła z rodziną

18 kwietnia, Sobota w Oktawie Wielkanocy

7.00
17.00 1) + Stanisław, Alicja Garbowscy, zmarli z ich rodzin
od dzieci z rodzinami
2) + Antonina Klempa – od syna Mariana z rodziną

19 kwietnia, NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7.30 1) + Marianna Sowa; zmarli z rodziny Mielczarków i Słowików
2) + Józefa, Konstanty Wesołowscy

10.30 + Jan, Stanisława Soboń; Regina, Kazimierz Soboń; Natalia, Józef Wrona; Marianna, Marian Mateja – od rodziny Matejów i Lewandowskich

12.00 * Jubileusze
* w 30 r. ślubu Marleny i Grzegorza

* w 90 r. ur. Stanisławy
* w 82 r. ur. Natalii

15.00 Msza święta zbiorowa

+ Jan Łakomy – od rodziny Jagusztyn z Przemyśla
+ Jan Otola
– od rodziny Krawców z Wielunia
+ Marian Harciarek
– od sąsiadów Gajęckich i Stasiaków z ul. Sadowej
+ Ryszard Jędrzejczyk
– od mieszkańców ul. Chopina
+ Mariusz Pułka
– od sąsiadów Eweliny, Michała i Kasi z rodzinami
+ Jacek Cieśla
– od wujka Mariana z rodziną
+ Stanisław Pęciak
– od rodziny Rosów z Wręczycy
+ Romuald Hałaczkiewicz
– od Staśka z rodziną
+ Józef Pęciak
– od sąsiadów z bloku ul. Rekreacyjna 3
+ Bogdan Olewiński
– od Alicji, Krzysztofa Błaszczyk i Stanisława Dzieszkowskiego
+ Antonina Klempa
– od wnuka Kamila z żoną

5 kwietnia, Niedziela, Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

7.30 Msza Św. zbiorowa:

+ Jan Łakomy – od kuzynki Wiesi z rodziną
+ Jan Otola –
od rodziny Raduckich z Toporowa
+ Zbigniew Pilśniak w 2 r. śm.
+ Ryszard Jędrzejczyk –
od mieszkańców ul. Chopina
+ Mariusz Pułka – od cioci Ireny Pułka z rodziną
+ Jacek Cieśla – od uczestników pogrzebu
+ Genowefa Pietruszka – od uczestników pogrzebu
+ Stanisław Telecki – od uczestników pogrzebu
+ Stanisław Pęciak – od uczestników pogrzebu
+ Tomasz w 23 r. śm., Ryszarda w 3 r. śm. Szewczyk
+ Romuald Hałaczkiewicz – od uczestników pogrzebu
+ Józef Pęciak – od uczestników pogrzebu
+ Bogdan Olewiński – od sąsiadów Jolanty i Jerzego Hałaczkiewiczów
+ Antonina Klempa – od mieszkańców wsi Tuszyn
 

10.30 1) + Adam, Katarzyna, Zdzisław Zdunek, Antoni Ptak, Józef Pułka

2) + Zenon Modliński – 28 gregoriańska

12.00 + Zenon Oryś w 3 r. śm. Barbara Oryś w 11 r. śm.

15.00 + Franciszka Kicińska, Barbara, Leszek Depta

6 kwietnia, Wielki Poniedziałek

7.00 + Zenon Modliński – 29 gregoriańska
17.00 1) + Edmund Bzdak w 1 r. śm.

2) + Wiesław, Janina, Kazimierz Dłubak; Marianna Charciarek

7 kwietnia, Wielki Wtorek

7.00 + Antonina Klempa – od Zakładu Pogrzebowego Hades
17.00 1)+ Zenon Modliński – 30 gregoriańska  

2) + Jacek Cieśla – od chrzestnej Pelagii

8 kwietnia, Wielka Środa

7.00 + Marian Jaskuła w 2 r. śm. – od żony i syna Piotra z żoną
17.00 1) + Jan, Szczepan, Janina, Stanisław Charciarek – od Anieli z rodziną

2) + w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej

9 kwietnia, WIELKI CZWARTEK

18.00 MSZA ŚWIĘTA WIECZERZY PAŃSKIEJ

10 kwietnia, WIELKI PIĄTEK

18.00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

11 kwietnia, WIELKA SOBOTA

20.00 LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ

12 kwietnia, NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

6.00 REZUREKCJA
* Za Parafian

10.30 * w intencji dzieci urodzonych w kwietniu

12.00 + Sabina Bęben, Edward Mostowski, Teodozja Kędzia

15.00 + Wacław w r. śm., Czesława, Basia Kotynia

13 kwietnia, Poniedziałek Wielkanocny

7.30 + Adolf Leszczyk, Piotr i Ewa Cichowlas

10.30 + Magdalena, Ignacy Kij – od syna z rodziną

12.00 + Mieczysław, Stanisława, Wiesław Posmyk

15.00 * Za Parafian

29 marca, Niedziela, V Niedziela Wielkiego Postu

7.30 + Zbigniew Wawrzak  

10.30 + Adam Drab, Antoni, Franciszka, Henryka, Teresa, Zygmunt Wielgosik
12.00 1) + Alicja Urbańska w r. śm., Ksawera, Ryszard Wojciechowscy

2) + Zenon Modliński – 21 gregoriańska

15.00 Msza Św. zbiorowa: 

+ Jan Świniarski – od rodziny Dorocińskich
+ Jan Łakomy – od kuzynki Marianny i Kazika Mordal
+ Jan Otola –
od rodziny Dudków z Szczecinka
+ Marian Harciarek –
od rodziny Lewandowskich i Pruszków
+ Ryszard Jędrzejczyk – od rodziny Kucharskich i Błachowskich
+ Mariusz Pułka – od Lęgowskich
+ Adamina, Bolesław Foltyńscy, Zdzisław Foltyński, Anna, Antoni Pawełek
+ W 3 r. śm., Józef Wróż, Janina Wróż
+ Jacek Cieśla – od kolegi Sylwka Cieśli z rodziną
+ Zbigniew Janik w 2 r. śm., – od córki z rodziną
+Romuald Hałaczkiewicz – od Kulisiów z rodziną
+Stanisław Pęciak – od Mirosława Kowalczyka z rodziną
+ Czesław Walaszczyk – od sąsiadów z ulicy Rekreacyjnej 7
+Bogdan Olewiński – od Moniki Kij-Kołodziejczak z mężem
+ Antonina Klempa – od wnuczki Agnieszki z Michałem
+ Krystyna Antoniak w 7 r.śm., Józef Antoniak w 11 r. śm.
+ Sławomir Bednarski –
od sąsiadów Zdybowiczów

30 marca, Poniedziałek

7.00 + Józef Pęciak – od ZP Hades
17.00 1)+ Zenon Modliński – 22 gregoriańska

2) + Jacek Cieśla – od teściowej Heleny i szwagra Roberta 

31 marca, Wtorek

7.00 + Zenon Modliński – 23 gregoriańska
17.00 1)+Genowefa Pietruszka – od syna Szczepana z żoną i dziećmi 

2) + Romuald Hałaczkiewicz – od siostry Danuty z rodziną

1 kwietnia, Środa

7.00 + Dusze czyśćcowe
17.00 1) +Zenon Modliński – 24 gregoriańska

2) + Stanisław Pęciak – od swatów Sobolaków

2 kwietnia, Czwartek, pierwszy czwartek miesiąca

7.00 * W intencji powołań
17.00 1) * W 2 rocznice abstynencji Sebastiana

2) + Zenon Modliński – 25 gregoriańska

3) + Jan w 10 r. śm., Janina Łuszczyk oraz ich rodziców

3 kwietnia, Piątek, pierwszy piątek miesiąca

7.00 + Zenon Modliński – 26 gregoriańska
17.00 1) + Stanisław Pęciak – od chrześnicy z rodziną

2) + Dusze czyśćcowe

4 kwietnia, Sobota

7.00 * Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
17.00 1) + Zenon Modliński – 27 gregoriańska

2) + Zdzisław Mostowski w 5 r. śm. Józefa, Franciszek Mostowscy, Bronisława, Marian, Adam Tetarowicz

3)*  Dziękczynna z prośbą  o Boże błogosławieństwo, zdrowie dla rodziców
z racji urodzin

5 kwietnia, Niedziela, Niedziela Palmowa

7.30 Msza Św. zbiorowa:

+ Jan Łakomy – od kuzynki Wiesi z rodziną
+ Jan Otola –
od rodziny Raduckich z Toporowa
+ Zbigniew Pilśniak w 2 r. śm.
+ Ryszard Jędrzejczyk –
od mieszkańców ul. Chopina
+ Mariusz Pułka – od cioci Ireny Pułka z rodziną
+ Jacek Cieśla – od uczestników pogrzebu
+ Genowefa Pietruszka – od uczestników pogrzebu
+ Stanisław Telecki – od uczestników pogrzebu
+ Stanisław Pęciak – od uczestników pogrzebu
+ Tomasz w 23 r. śm. Szewczyk, Ryszarda w 3 r. śm.
+ Romuald Hałaczkiewicz – od uczestników pogrzebu
+ Józef Pęciak – od uczestników pogrzebu
+ Bogdan Olewiński – od sąsiadów Jolanty i Jerzego Hałaczkiewiczów
+ Antonina Klempa – od mieszkańców wsi Tuszyn

 10.30 1) + Adam, Katarzyna, Zdzisław Zdunek, Antoni Ptak, Józef Pułka 

2) + Zenon Modliński – 28 gregoriańska 

12.00 + Zenon Oryś w 3 r. śm. Barbara Oryś w 11 r. śm.

15.00 + Franciszka Kicińska, Barbara, Leszek Depta

22 marca, Niedziela, IV Niedziela Wielkiego Postu

7.30 + Jan, Pelagia, Zenon Zdybowicz, Krzysztof, Janusz Pawelczuk

10.30 + Daniel Korasz w 11 r. śm., zm. jego rodzice Łucja, Aleksander Korasz
12.00 1) + Adam, Katarzyna, Zdzisław Zdunek; Antoni Ptak; Józef Pułka

2) + Zenon Modliński – 14 gregoriańska

15.00 Msza święta zbiorowa:

+ Jan Świniarski – od Tośka z rodziną
+ Jan Łakomy – od Marka i Małgosi
+ Jan Otola – od sąsiadów Kucharskich
+ Marian Harciarek – od kolegów i koleżanek OSM Pajęczno
+ Ryszard Jędrzejczyk – od sąsiadów Pryciakówi i Adaszków
+ Mariusz Pułka – od rodziny Kowalczyków
+ Stanisław Telecki – od rodziny Ułaszynów z Częstochowy
+ Jacek Cieśla – od rodziny Jeziorskich
+ Dariusz Ojrzyński – od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej
+ Genowefa Pietruszka – od rodziny Grzesików
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Gieni Wawrzak
+ Stanisław Pęciak – od sąsiadów z I klatki
+ Bogdan Olewiński – od Justyny i Jacka Binieckich
+ Antonina Klempa – od wnuczka Marcina z rodziną
+ Antoni, Rozalia Modlińscy ich dzieci, Ignacy, Marianna ich dzieci, Jan, Stanisława, Władysław, Stanisław Hałaczkiewicz, Witold , Helena Słupińscy, Mirosław, Janina, Jan Urgacz, Monika, Mirosław, Leszek, Arkadiusz Bednarscy

 

 W DNI POWSZEDNIE, WSZYSTKIE INTENCJE ZAMÓWIONE NA GODZINĘ 16:30
ZOSTANĄ ODPRAWIONE O GODZINIE 17:00

23 marca, Poniedziałek

7.00 + Ks. Jan Zdulski
17.00 1) + Zenon Modliński – 15 gregoriańska

2) + Romuald Hałaczkiewicz – od córki Oli z dziećmi

24 marca, Wtorek

7.00 + Andrzej Pilarczyk, ks. Zygmunt Pilarczyk
17.00 1) + Zenon Modliński – 16 gregoriańska 

2) + Jacek Cieśla – od brata Mariusza z żoną

25 marca, Środa Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

7.00 + Zenon Modliński – 17 gregoriańska
17.00 1) + Weronika Dyła w 10 r. śm., Julian, Zdzisław Dyła

2) + Stanisław Pęciak – od córki Aleksandry z mężem i dziećmi

26 marca, Czwartek

7.00  + Zenon Modliński – 18 gregoriańska

17.00 1) *W intencji czcicieli Krwi Chrystusa
2) *W intencji grupy AA

27 marca, Piątek

7.00 + Zenon Modliński – 19 gregoriańska
17.00 1) + Pelagia, Antoni, Kazimierz Dzieszkowscy, Eugeniusz Pęciak, Stefan Popiel, Janina, Józef Kiełbik

2) + Edward Szatan

28 marca, Sobota

7.00 + Zenon Modliński – 20 gregoriańska
17.00 1) + Edward w r. śm. Genowefa Jagielscy

 2) + Anna, Czesław Lewera, zm. z rodziny Lewerów i Grabarczyków, dusze
w czyśćcu cierpiące, Anna-Jolanta Lewera
  

29 marca, Niedziela, V Niedziela Wielkiego Postu

7.30 + Zbigniew Wawrzak

10.30 + Adam Drab, Antoni, Franciszka, Henryk, Teresa, Zygmunt Wielgosik
12.00 1) + Alicja Urbańska w r. śm., Ksawera, Ryszard Wojciechowscy

2) + Zenon Modliński – 21 gregoriańska

15.00 Msza Św. zbiorowa:

+ Jan Świniarski – od rodziny Dorocińskich
+ Jan Łakomy – od kuzynki Marianny i Kazika Mordal
+ Jan Otola – od rodziny Dudków ze Szczecinka
+ Marian Harciarek – od rodziny Lewandowskich i Pruszków
+ Ryszard Jędrzejczyk – od rodziny Kucharskich i Błachowskich
+ Mariusz Pułka – od Lęgowskich
+ Adamina, Bolesław Foltyńscy, Zdzisław Foltyński, Anna, Antoni Pawełek
+ Józef Wróż w 3 r. śm., Janina Wróż
+ Jacek Cieśla – od kolegi Sylwka Cieśli z rodziną
+ Zbigniew Janik w 2 r. śm. – od córki z rodziną
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Kulisiów z rodziną
+ Stanisław Pęciak – od Mirosława Kowalczyka z rodziną
+ Czesław Walaszczyk – od sąsiadów z ulicy Rekreacyjnej 7
+ Bogdan Olewiński – od Moniki Kij-Kołodziej z mężem
+ Antonina Klempa – od wnuczki Agnieszki z Michałem

15 marca, Niedziela, III Niedziela Wielkiego Postu

7.30+Janina Kałużna, Ignacy, Helena Tkaczyńscy, Jan Kałużny, Piotr, Halina Klimczak

10.30 1) +Edward, Helena, Czesław Posmyk
2) +Zenon Modliński – 7 gregoriańska

12.00 Jubileusze:
*W 80 r. urodzin Oktawian Drozdek – od żony, dzieci i wnuków

*Z racji urodzin Ireny, Anny i Małgorzaty

15.00 Msza Św. zbiorowa:

+ Krystyna Ryś, Eugeniusz Tasarz
+ ks. Biskup Stefanek
+ Jan Świniarski –
od rodziny Dorocińskich z Krzeczowa
+ Anna, Antoni, Stanisław Szczęśni
+ Mieczysław Zuzewicz i zm. jego rodzice
+ Jan Łakomy –
od siostrzenic Basi i Agnieszki z rodzinami
+ Monika i Zenona Żak
+ Teresa Lewera w 20 r. śm. –
od męża z dziećmi
+ Jan Otola-
od Jana i Eli Błachowskich
+ Marian Harciarek –
od rodziny Derków
+ Ryszard Jędrzejczyk –
od koleżanek córki Magdy z Cementowni Warta S.A. 
+ Mariusz Pułka – od kuzyna Krzysztofa z rodziną
+ Stanisław Telecki – od sąsiadów z bloku
+ Jacek Cieśla – od bratanicy Anity z mężem i dziećmi
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Staśka z rodziną
+ Leszek i Waldemar Pawełek – od siostry z synem Radkiem i Ewą    
+ Genowefa Pietruszka –
od syna Sylwestra Kabały z rodziną
+ Janina, Marian Uchrońscy, Czesław Stępień
+ Marianna, Stanisław Dziębowscy, Roman Zając, Grzegorz Zając
+ Kazimiera Kurzynoga- od swatów Ścigałów z Pajęczna
+ Jan, Wiktoria, Stefan, Marianna, Jan, Stanisław Koperscy, Michał, Agnieszka Jurczak ich dzieci, Marianna, Teresa, Maciej Adamiak, Alfons Mordalski, Ignacy, Helena Tkaczyńscy, Andrzej, Kazimiera Leszczyk, Dusze w czyśćcu cierpiące, Bp Stanisław Stefanek, Aniela Leszczyk i jej dzieci   

16.30 Msza Św. dla niepełnosprawnych

 

WSZYSTKIE INTENCJE ZAMÓWIONE NA GODZINĘ 16:30
ZOSTANĄ ODPRAWIONE O GODZINIE 17:00

 

16 marca, Poniedziałek

7.00 +Zenon Modliński – 8 gregoriańska
17.00 1) +Michał Noremberg
2) + Jacek Cieśla –
od brata Dariusza z żoną 

17 marca, Wtorek

7.00 +Mieczysław, Domicela, Anna Niestrój
17.00 1) +Zbigniew Żurek – z racji imienin
2)+Zenon Modliński – 9 gregoriańska
3) *O szczęśliwy przebieg operacji i zdrowie dla Izy

18 marca, Środa

7.00 +Zenon Modliński – 10 gregoriańska
17.00 1)+Jacek Cieśla – od chrześnicy Kasi z mężem

2) *W intencji Bogu wiadomej

19 marca, Czwartek Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP

7.00 +Gabriela, Marian Harciarek

17.00 1) +Józef, Czesława, Kazimierz, Franciszka Trawczyńscy, Tomasz Mielczarek
2) +Zenon Modliński – 11 gregoriańska
3) W intencji grupy Różańcowej modlitwy rodziców z dzieci Św. Józefa

20 marca, Piątek

7.00 1) +Beata Krzak, Władysław, Stanisława, Zygmunt Hałaczkiewicz, Czesława, Czesław Pilarz
2)+Zenon Modliński –
12 gregoriańska
17.00 Msza Św. o Miłosierdziu Bożym

+ Jan Świniarski – od rodziny Zięba
+ Jan Łakomy – od szwagierki Reginy z dziećmi
+ Marian Harciarek –
od Jasi Łuszczyk z rodziną
+ Ryszard Jędrzejczyk –
od kolegi Dłubaka z rodziną
+ Mariusz Pułka – od kuzynki Kasi z mężem i synami
+ Stanisław Telecki – od wnuków Marcina i Krzyśka z rodzinami
+ Jacek Cieśla – od Agaty i Zbigniewa Krajewskich z rodziną
+ Genowefa Pietruszka – od Sylwestra Kabały z rodziną
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Janka z rodziną
+ Stanisław Peciak – od sąsiadów z I klatki
+ Dariusz Ojrzyński – od koleżanek i kolegów z klasy SP
+ Bogdan Olewiński – od Justyny i Jacka Binieckich

21 marca, Sobota

7.00 + Zenon Modliński – 13 gregoriańska
17.00 + Jan Chwilczyński, Lucyna, Krzysztof Chwilczyńscy

 

22 marca, Niedziela, IV Niedziela Wielkiego Postu

7.30 + Jan, Pelagia, Zenon Zdybowicz, Krzysztof, Janusz Pawelczuk 

10.30 + Daniel Korasz w 11 r. śm., zm. jego rodzice Łucja, Aleksander Korasz  
12.00 1) + Adam, Katarzyna, Zdzisław Zdunek, Antoni Ptak, Józef Pułka
2) + Zenon Modliński – 14 gregoriańska

15.00 Msza Św. zbiorowa:

+ Jan Świniarski – od Tośka z rodziną
+ Jan Łakomy – od Marka i Małgosi
+ Jan Otola –
od sąsiadów Kucharskich
+ Marian Harciarek –
od kolegów i koleżanek OSM Pajęczno
 + Ryszard Jędrzejczyk –od sąsiadów Pryciakówi i Adaszków
+ Mariusz Pułka – od rodziny Kowalczyków
+ Stanisław Telecki – od rodziny Ułaszynów z Częstochowy
+ Jacek Cieśla – od rodziny Jeziorskich
+ Genowefa Pietruszka – od rodziny Grzesików
+ Romuald Hałaczkiewicz – od Gieni Wawrzak
+ Stanisław Peciak – od sąsiadów z I klatki
+ Józef Pęciak – od sąsiadów z bloku Rekreacyjna 3
+ Stanisław Pęciak – od sąsiadów z III klatki
+ Bogdan Olewiński – od Grażyny i Ryszarda Kij

 

9 lutego, Niedziela, V Niedziela Zwykła

7.30 1) + Eugeniusz Bzdak w 7 r. śm., jego rodziców Anna, Franciszek Bzdak 2)+ Krystyna Januszkiewicz – 21 gregoriańska

10.30 W intencji dzieci urodzonych w lutym
12.00 + Jan Zdzierak w 10 r. śm. Maria Zdzierak zm. z rodz. Zdzieraków i Dankiewiczów
+ Jan Świniarski – od rodziny Mazurków i Rudników z Bożanowa
+ Jan Łakomy – od siostrzenicy Katarzyny z rodziną
+ Jan Otola –
od rodziny Jędrzejczyków
+ Marian Harciarek –
od rodziny Lewandowskich i Pruszków
+ Ryszard Jędrzejczyk –
od kuzynki Wandy z rodziną
+ Mariusz Pułka – od wujka Zdzisława z rodziną
+ Stanisław Telecki – od sąsiadów z bloku
+ Jacek Cieśla – od szwagierki Bogusi z rodziną
+ Genowefa Pietruszka – od bratanicy Reni i Gieni z rodziną

10 lutego, Poniedziałek, wspomnienie Św. Scholastyki

7.00 + Ryszard Jędrzejczyk – od Firmy Pogrzebowej Paczyński
16.30 + Krystyna Januszkiewicz – 22 gregoriańska
17.00 + Mariusz Pułka – od brata Janusza z żoną 

11 lutego, Wtorek, wspomnienie NMP z Lourdes

7.00 + Stanisław Telecki – od Firmy Pogrzebowej Paczyński
16.30 + Krystyna Januszkiewicz – 23 gregoriańska
17.00 + Natalia, Wilhelm Leśniak

12 lutego, Środa

7.00 + Krystyna Januszkiewicz – 24 gregoriańska
16.30 * w 1 rocznicę urodzin Marcela Nogały
17.00 + Marian Pluskota

13 lutego, Czwartek

7.00 + Wojciech Szlenk w 4 r. śm.
16.30 + Krystyna Januszkiewicz – 25 gregoriańska
17.00 Msza święta z nabożeństwem fatimskim              

14 lutego, Piątek, Święto Patronów Europy Cyryla i Metodego

7.00 + Krystyna Januszkiewicz – 26 gregoriańska
16.30 + Dariusz Ojrzyński – od rodziny Walasików i Klimczaków
17.00 * O Boże błogosławieństwo dla Łucji w 18 r. urodzin

15 lutego, Sobota

7.00 * w intencji Wojtusia Dyla w 1 r. urodzin o Boże błogosławieństwo
16.30 + Krystyna Januszkiewicz – 27 gregoriańska
17.00 + Artur Styczyński w 7 r. śm. zm. z rodziny Styczyńskich i Bębnowskich 17.30 * w 21 rocznicę powstania Grupy AA ,,Żeglarz”

16 lutego, Niedziela, VI Niedziela Zwykła

7.30 + Irena Popiel w 9 r. śm. – od męża z dziećmi

10.30 1) + Zenobia Janicka

2) + Krystyna Januszkiewicz 28 gregoriańska

12.00 Za Parafian

15.00 Msza Św. Zbiorowa:

+ Jan Świniarski – od rodziny Rudników ze Świdnicy
+ Jan Łakomy – od siostrzeńca Andrzeja z rodziną
+ Jan Otola –
od rodziny Zakrzewskich
+ Ryszard Jędrzejczyk – od Eli i Bogdana z dziećmi
+ Mariusz Pułka – od wujka Piotra z rodziną
+ Stanisław Telecki – od wnuków Marcina i Krzyśka z rodzinami
+ Jacek Cieśla – od szwagierki Brygidy z rodziną
+ Józef w 10 r. śm. Stanisława, Marianna, Michał Wojtal
+ Katarzyna, Józef, Antoni Białek
+ Genowefa Pietruszka –
od Haliny Chodak z dziećmi
+ Leszek i Waldemar Pawełek – od siostrzenicy Izabeli z rodziną

Copyright webkom © 2017. All Rights Reserved.